جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹

برای اعضای جدید هیات مدیره وزیر تصمیم می گیرد/ پیگیر استوکس هستیم

به گزارش “ورزش تایمز”، مهدی رسول پناه عصر امروز دوشنبه در گفتگو با خبرنگارانی که در محل باشگاه حاضر بودند، درباره دریافت مبلغ ۷ میلیارد تومان از کارگزار باشگاه پرسپولیس در راستای درآمدزایی از برند سرخ پوشان گفت: این مبلغ را که قسط اول قرارداد بود طبق جدول زمان بندی دیروز دریافت کردیم. فردا هم قرار است پول بازیکنان را به آنها بپردازیم.

وی درباره جلسه امروز خود با علیرضا بیرانوند و شجاع خلیل زاده افزود: درباره کلیات موضوعات جاری در تیم صحبت کردیم و مشکل خاصی وجود نداشت.

رسول پناه با تاکید بر اینکه کف قرارداد با کارگزاری باشگاه پرسپولیس برای درآمدزایی در یک فصل مبلغ ۱۱۰ میلیارد تومان است، تاکید کرد: این موضوع در الحاقیه ثبت شده است و مشکل خاصی درباره آن نداریم.

وی راجع به تعیین اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از سوی وزیر ورزش اظهار داشت: صحبتی در این باره با من نشده است. این موضوع به وزارتخانه مربوط است و من در جریان اعضای جدید نیستم.

رسول پناه در پایان راجع به آنتونی استوکس یادآور شد: او بازیکن تیم است و با ما قرارداد دارد. کارهای حقوقی مربوط به غیبت او را پیگیر هستیم ولی همچنان با ما قرارداد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *