سه شنبه , ۵ مرداد ۱۴۰۰

برای استقلال دربی حذفی حساس‌تر از همه دیدارهای لیگ است

به گزارش “ورزش تایمز”، تساوی استقلال مقابل آلومینیوم اراک باعث شد تا نوار پیروزی‌های این تیم قطع شود و فاصله آنها تا صدر جدول به ۱۰ امتیاز افزایش یابد. شاگردان مجیدی در ادامه دیدارهای باقی مانده خود، میزبان تراکتور تبریز هستند که این دیدار روز سه شنبه در تهران برگزار می‌شود.

سعید بیگی پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: بعد از بازگشت استقلال از آسیا دو بازی ضعیف از این تیم دیدیم که به دو شکست انجامید، اما رفته رفته شرایط فنی تیم خوب شد و در هفته‌های اخیر بازی‌های خوبی را مشاهده می‌کنیم. اگر اشتباهات داوری نبود قطعاً چهارمین پیروزی پی در پی استقلال را هم شاهد بودیم.

وی بیان داشت: متاسفانه اشتباهات داوری برای استقلال در حال تکرار است و این تیم امتیازات زیادی را بابت اشتباهات داوران از دست داده است. از آن پنالتیِ گرفته نشده در دربی بگیرید تا اشتباهات بزرگی که در بازی مقابل صنعت نفت انجام شد و این اشتباه بزرگ در بازی با آلومینیوم هم تکرار شد که این بار منجر به از دست رفتن امتیاز شد.

پیشکسوت آبی پوشان تاکید کرد: بازی با تراکتور و همه بازی‌های باقی مانده این تیم تا پایان فصل بسیار مهم است، اما بازی حذفی این تیم مقابل پرسپولیس قطعاً از این دیدارها مهم‌تر است چون پیروزی در آن بازی می‌تواند استقلال را تا حد زیادی به یک جام نزدیک کند.

بیگی تصریح کرد: با اینکه استقلال در فرم خوبی قرار دارد، اما فاصله‌اش از صدر جدول در فاصله ۵ هفته مانده به پایان مسابقات به حدی هست که شانس این تیم برای قهرمانی را در حد صفر دانست؛ اما باید این فرم ایده آل را تا دیدار حذفی حفظ کرد و بهترین بهره برداری را در آن میدان انجام داد.

هافبک پیشین آبی پوشان در خصوص اعتراضات اخیر هواداران این تیم به شرایط موجود بیان داشت: به هرحال هواداران فضا را رصد می‌کنند و حتماً اعتراضاتی هم وجود دارد. بهتر است آقایان هم صدای این هواداران را بشنوند. اینکه استقلال دوم و سوم و چهارم شود برای هوادار راضی کننده نیست و آنها این را شرایط خوب نمی‌دانند، هوادار ناراضی است چون تیمش۸، ۹ سال است که جام نگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *