دوشنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

برانکو را از لحاظ فنی کاملا قبول دارم/ پرسپولیس عوض شده است

به گزارش “ورزش تایمز”، حسین فرکی با حضور در نشست خبری پیش از دیدار پیکان مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس سازمان لیگ اظهار داشت: ابتدا به مردم ایران بابت اتفاقات اخیر که به سیل زدگان مربوط می‌شود تسلیت می گویم. درباره بازی با پرسپولیس هم باید بگویم یک بازی متفاوت‌تری را با این تیم نسبت به نیم فصل اول داریم. این تیم کاملاً عوض شده و با جذب چند بازیکن متحد شده است که باید اذعان کرد این تیم یکی از مدعیان قهرمانی همچون دو سال قبل است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان افزود: پرسپولیس از همه امکانات و توان خود برای برد استفاده خواهد کرد. بازی سختی داریم. ما هم شرایط متفاوتی داریم. پیکان می‌توانست امتیازات بیشتری بگیرد اما از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم. این تیم از تمام توانش برای پیروزی مقابل ما استفاده می‌کند و همین موضوع کار را برای هر تیمی سخت می‌کند از طرفی شرایط تیم ما هم در نیم فصل دوم تغییر کرده است. ما حتی می‌توانستیم امتیازات بیشتری کسب کنیم. متأسفانه در دو بازی گذشته، دو امتیاز فقط کسب کردیم که از روی بدشانسی و وجود مشکلات دیگر بود.

وی در ادامه راجع به شرایط پیکان اظهار داشت: بعد از بازی با سپاهان عملکرد خوبی داشتیم. با این دیدگاه هم امیدواریم مقابل پرسپولیس که تیم بااحترامی است خوب بازی کنیم.

فرکی درباره حضور برانکو در رأس کادر فنی پرسپولیس نیز صحبت کرد و اذعان داشت: برانکو ایوانکوویچ دوست خوب من حضور دارد که من همه از هر لحاظ قبول دارم. او آمار قابل قبولی هم از خود با پرسپولیس برجای گذاشته است. برای من که شاگرد او هستم باعث افتخار است مقابلش قرار می‌گیرم. تلاش می‌کنیم با توجه به استرس کمتری که نسبت به حریف داریم سه امتیاز را کسب کنیم. به قول برانکو ایوانکوویچ زیبایی فوتبال به تماشاگران بازی هاست و قطعاً انگیزه تیم‌ها مقابل هواداران متفاوت خواهد بود. ما هم با همین دیدگاه وارد زمین می شویم تا شکست شأن دهیم. تیمی که هفته قبل دربی را برده است و انگیزه فراوانی دارد.

فرکی درباره آمار خط دفاع پرسپولیس که کار مهاجمان را برای گلزنی سخت کرده است افزود: از زمانی که من به پیکان آمده‌ام حداقل می‌توانسته در مسابقات خود تعداد گل‌هایش را دو برابر کند. فیلم بازی ما موجود است و می‌توانید ببیند ما موقعیت‌های صددرصدی زیادی را از دست دادیم.

وی ادامه داد: البته از آخرین بازیِ سال گذشته خود مقابل صنعت نفت آبادان تا به امروز فقط توانسته‌ایم دو جلسه تمرین دلخواه‌مان را انجام دهیم. این مدت یا تمرینات تعطیل بود و یا به شرایط جوی در سالن تمرین کردیم.

فرکی در پایان به تعطیلی برنامه ۹۰ اشاره کرد و یادآور شد: جا دارد اینجا از برنامه ۹۰ حمایت کامل کنم. امیدوارم تجدید نظری در صدا و سیما صورت بگیرد تا بتوانیم دوباره شاهد این برنامه باشیم. این برنامه کمک زیادی به فوتبال نظیر انتقال تیم‌های شهرستانی کرده است. امروز جای این برنامه خالی است امیدوارم با یک سیاست‌گذاری خوب و تعامل شاهد بازگشت این برنامه باشیم. این برنامه به مربیان نیز کمک زیادی کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *