چهارشنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۸

بدشانسی‌های استقلال تمامی ندارد/ مستحق پیروزی بودیم

به گزارش “ورزش تایمز”، میلاد زکی پور پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر العین امارات در ورزشگاه آزادی گفت: من چند بازی بود که در ترکیب استقلال حضور نداشتم اما امروز تمام تلاش خود را انجام دادم تا بتوانم در استقلال مفید باشم.

وی افزود: نباید این بازی را با تساوی به پایان می‌رساندیم و استحقاق پیروزی برابر العین را داشتیم اما متاسفانه توپ‌های ما با عملکرد خود دروازه بان العین به گل تبدیل نشد. فکر می‌کنم امروز، روز خوب دروازه بان اماراتی بود.

میلاد زکی پور تاکید کرد: باید این بازی را به فراموشی بسپاریم و تمام تمرکز خود را برای روز شنبه و دیدارمان برابر نساجی قائمشهر بگذاریم.

وی افزود: ما هنوز یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی در لیگ برتر هستیم و می‌توانیم با پیروزی برابر نساجی موقعیت خود را برای رسیدن به قهرمانی بهتر کنیم.

زکی پور خاطرنشان کرد: ما حریفان سرسختی در لیگ قهرمانان داریم. امروز هم الهلال هم توانست با ۳ گل الدحیل را شکست داده و ما باید یک بازی سخت را برابر این تیم انجام دهیم تا بتوانیم موقعیت مان را برای صعود به دور بعد بهبود ببخشید.

مدافع تیم استقلال در پایان گفت: از تمام هواداران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم پیروزی را به آنها تقدیم کنیم ولی به آنها قول خواهیم داد که در دیدارهای آینده جبران کرده تا بتوانیم در کنار آنها به دور بعد صعود کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *