پنجشنبه , ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

بحرین را مثل تیم ملی ایران می‌شناسم/ این بازی برایمان حیاتی است

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در چارچوب بازی‌های برگشت انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ساعت ۲۱ فردا دوشنبه به مصاف بحرین می‌رود.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از این بازی گفت: شما می دانید بازی سختی است و نیازی به صحبت درباره اهمیت این بازی نیست. همه می دانیم دیدار حیاتی است و اهمیت زیادی دارد. برای بحرین احترام زیادی قائل هستیم. بحرین با سازماندهی خوبی بازی می کنید. تلاش می کنیم بهترین نتیجه را بگیریم.

اسکوچیچ در خصوص آخرین شرایط تیم ملی ایران بعد از پیروزی مقابل هنگ کنگ، تصریح کرد: بازسازی و ریکاوری و تمرینات تاکتیکی را انجام دادیم. همه چیز را درباره بازی با هنگ کنگ کنار گذاشتیم. به آن بازی فکر نمی کنیم و پرونده اش را بسته ایم. همه کارهایی که لازم بوده است را انجام داده ایم. تیم از نظر جسمانی در شرایط خوبی است و همه کارها برای انجام بازی مطلوب انجام شده است.

سرمربی تیم ملی ایران در خصوص رویارویی با بحرین مجددا در منامه تاکید کرد: فرقی نمی کند بازی کجا برگزار شود. چه در تهران چه در بحرین برای برد می آییم. شرایط برای ما مشابه است. شرایط عادی این بود که ما در ایران میزبان باشیم ولی برای برد اعتماد به نفس داریم. اگر منظورتان از تفاوت بازی با رفت باشد، بر خلاف سایر تیم ها باید چهار بازی در این شرایط آب و هوایی انجام بدهیم و وضعیت از این نظر متفاوت است.

اسکوچیچ تاکید کرد: برای بحرین احترام قائل هستیم ولی در عین حال تیم ما هم برای این بازی کاملا آماده است.

وی در مورد اطلاعاتش از تیم ملی بحرین و نقاط ضعف و قوت این تیم گفت: شما چه فکر می کنید؟ بله. شما فکر می کنید من حرفه ای نیستم. در حالی که من حرفه ای هستم. تیم شما را مثل تیم خودم می شناسم.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *