شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

با ۴۱ دقیقه بازی برای استقلال؛ رمضانی بعد از ۳۰۶ روز گل زد

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال استقلال در حالی شب گذشته موفق شد صنعت نفت را در آبادان شکست دهد که این دیدار تا دقیقه ۹۵ بدون گل در جریان بود و در این دقیقه آرمان رمضانی مهاجمی که در دقیقه ۸۲ به بازی آمد با استفاده از اشتباه محمد طیبی مدافع باتجربه صنعت نفت و تعلل فرزین گروسیان، دروازه این تیم را باز کرد تا این گل هم دیرهنگام ترین گل این فصل آبی پوشان و هم اولین گل رمضانی با پیراهن این تیم باشد.

اما این همه ماجرا نیست و آرمان رمضانی در حالی اولین گلش را با پیراهن استقلال در دیداری مهم به ثمر رساند که وی مدت‌ها بود موفق به زدن هیچ گلی نشده بود.

آخرین باری که پای آرمان رمضانی به گل باز شده بود، به زمان حضورش در تیم سایپا در لیگ نوزدهم باز می‌گشت که وی در دیداری که در تاریخ ۹۹/۵/۲ بین سایپا و شاهین بوشهر برگزار شد و به تساوی یک-یک انجامید، در دقیقه ۶۸ گلزنی کرد که این آخرین گل وی بود.

رمضانی در حالی بعد از ۳۰۶ روز موفق به گلزنی شد که هنوز دقایق بازی‌اش برای استقلال در لیگ برتر به یک نیمه نرسیده است. رمضانی در لیگ برتر تنها در ۴ بازی مقابل پیکان، ذوب آهن، پرسپولیس و صنعت نفت با پیراهن آبی به میدان رفت و در حالی که جمع دقایق حضورش در میدان از ۴۱ دقیقه تجاوز نکرد، اولین گلش را با پیراهن این تیم به ثمر رساند.

تک گل ۳ امتیازی رمضانی برای استقلال در بازی مقابل صنعت نفت، منجر به صعود دو پله‌ای آبی پوشان در جدول و قرار گرفتن آنها در رده سوم جدول رده بندی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *