شنبه , ۲ مرداد ۱۴۰۰

با تیم ملی ایران از پیچ تاریخی عبور کردیم/نگاه جمعی می خواهیم

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم، رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در آئین افتتاحیه آکادمی گل‌گهر که با حضور میرشاد ماجدی عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی فدراسیون، میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، محسن سلاجقه سرپرست هیئت فوتبال استان کرمان، امیر فرشاد تفکری رئیس هیئت فوتبال استان یزد، ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، شهباز حسن‌پور رئیس مجمع نمایندگان استان و مسئولان محلی سیرجان برگزار شد، ضمن ابراز خشنودی از سفر به کرمان گفت: اینجا دیار سردار سلیمانی است و خوشحالم که در شهر او هستم.

عزیزی‌خادم به بیان گزارشی از وضعیت تیم ملی فوتبال پرداخت و تصریح کرد: هم اکنون تیم ملی از یک پیچ تاریخی با موفقیت عبور کرده است و همه ما از این بابت خوشحالیم و با انگیزه کار می‌کنیم و خداوند را شاکریم.

وی با اعلام اینکه فدراسیون فوتبال نگاهش افق‌گشایی بر مبنای توسعه متوازن و حمایتی است، بیان داشت: نگاه‌مان در فدراسیون یک نگاه جمعی است و نگاه شخصی برای ما ارزش ندارد.

رئیس فدراسیون فوتبال، هیئت‌های استان‌ها را بازوهای اجرایی توانمندی دانست و گفت: تغییر گفتمان بر فدراسیون حاکم است.

عزیزی‌خادم افزود: امروز می‌بینم در سیرجان، غیر از تیم آقایان، تیم بانوان هم افتخار آفرین است و یک رویکرد دیگر که در فدراسیون دنبال می‌کنیم نگاه عدالت محور به فوتبال آقایان و بانوان است.

وی ادامه داد: یکی از بحث‌های اصلی فدراسیون، استعدادیابی است و به دنبال یک فضای عدالت‌محور هستیم تا هیچ استعدادی نادیده گرفته نشود.

عزیزی‌خادم بیان داشت: کاری که در سیرجان انجام شد، جسارت فدراسیون را بیشتر کرد که بر اساس الزامات در بحث استعدادیابی کار کند.

رئیس فدراسیون فوتبال با اعلام اینکه متأسفانه تیم‌های پایه هیچ‌گاه دیده نشده اند، گفت: قطعاً ما در این حوزه برنامه داریم و به دنبال این هستیم که همه ملزم به افتتاح آکادمی شوند.

به گزارش “ورزش تایمز”، در بخشی از این مراسم، عزیزی خادم و سایر مسئولان روی طرحی از پیراهن گل گهر سیرجان که مربیگری آن را در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر امیر قلعه نویی بر عهده دارد، امضا زدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *