یکشنبه , ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

باید مقابل هنک کنگ باهوش باشیم

باید مقابل هنک کنگ باهوش باشیم

به گزارش “ورزش تایمز”، وحید هاشمیان درباره شرایط تیم ملی فوتبال ایران گفت: فدراسیون فوتبال تلاش کرد امکانات خوبی برای ما فراهم کند. باید از مسئولان جزیره کیش هم تشکر کنیم که در سه ماه گذشته تلاش کردند زمین تمرین را مهیا کنند. در هتل خوبی هستیم. بازیکنان با روحیه تلاش می‌کنند و این اتحاد و دوستی را بین بازیکنان خوب می بی نم.

وی افزود: باید بازی به بازی فکر کنیم. با هنگ کنگ بازی داریم، تیمی که باید مقابلش باهوش باشیم. این تیم آنالیز شده است و تمریناتی روی آنالیز انجام دادیم. امیدوارم در اولین بازی بتوانیم مردم را خوشحال کنیم.

مربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص گرمای هوای بحرین در زمان مسابقات تصریح کرد: به این خاطر تصمیم گرفتیم در جزیره کیش اردو داشته باشیم تا با شرایط بحرین وفق پیدا کنیم ولی بیش از حد ماندن در اینجا می‌توانست خطرناک باشد. این چهار پنج روز اردو در کیش مفید است و می‌توانیم خودمان را با شرایط وفق بدهیم.

هاشمیان در خصوص اینکه خودش یک زمان با بازی در تیم ملی مقابل قطر ناجی ایران شد، تاکید کرد: شرایط سختی داشتیم و آن موقع هم بحث گرمای هوا و تماشاگران حریف بود ولی اتحاد ملی ایجاد شد. خودم سالیان سال در تیم ملی نبودم ولی وقتی دیدم تیم ملی کشورم در شرایط سخت قرار گرفته است، باید به این تیم کمک می کردم و یکسری مسائل را کنار می گذاشتم. این اتحاد بود که باعث صعود تیم ملی شد. الان هم این شرایط دارد ایجاد می شود. ۱۰ روز است که همه تلاش می کنند جو خوبی ایجاد کنند. کادر فنی دارد تلاشش را می کند. بازیکنان بسیار بسیار خوبی داریم. حیفم می آید این بازیکنان در جام جهانی بازی نکنند. انگیزه خودشان هم زیاد است. مقابل عراق و بحرین به خودمان باختیم نه حریفان. اگر بازیکنان بازی عادی خود را انجام بدهند تیم ملی توانایی زیادی دارد. به توانایی بازیکنان ایران اعتقاد دارم.

وی درباره اینکه چه خواسته ای از مردم و هواداران دارد، گفت: باید تلاش کنیم مردم را شاد کنیم. این وظیفه ما است. تلاش می کنیم مردم آخرین بازی شاد باشند. خواسته ما این است انرژی مثبت بفرستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *