شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

باید تیم ملی را از این مرحله سخت عبور دهیم/ همه باید کمک کنند

به گزارش “ورزش تایمز”، شهاب الدین عزیزی خادم که در محل برگزاری اردوی تیم ملی در جزیره کیش حضور دارد عصر شنبه در جمع خبرنگاران گفت: وضعیتی که فوتبال فوتبال با آن مواجه است مهم خواهد بود. البته ما با چالش ها و میراث بدی مواجه هستیم که شرایط را سخت کرده و باید تلاش کنیم از این پیچ تاریخی عبور کنیم.

وی ادام داد: با وجود همه مشکلاتی که وجود داشت و این که نتوانستیم میزبانی را برای تیم ملی بگیریم اما شرایط خوبی برای تیم ملی فراهم شده و بازیکنان در آرامش تمرینات خود را پیگیری می کنند که جا دارد از همه کسانی که این شرایط را فراهم کردند تشکر کنم.

عزیزی خادم ادامه داد: بعضی ها عامدانه خودشان را به خواب زدند. خیلی ها هم خالصانه به تیم ملی کمک کردند. افرادی هم با مساعدت های آقای نوبخت به تیم ملی کمک کردند. صدا و سیما و رئیس آن و وزیر ورزش هم کمک کردند. وزیر شخصا به موضوعات تیم ملی ورود کرد. آنچه برای ما مهم است کمک به تیم ملی در شرایط فعلی است. باید شرایطی را فراهم کنیم تا سرافرازانه تیم ملی را بدرقه کنیم.

وی ادامه داد: ما در راستای کار ملی یا منافع ملی تلاش می کنیم. جایی هستیم که هشتاد میلیون قلب برای تیم ملی می تپد و باید بتوانیم کارمان را به خوبی انجام دهیم و باعث خوشحالی میلیون ها ایرانی شویم. امیدوارم همگی ۲۵ خرداد خوشحال باشیم و سربلند شویم.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان این که برخی تنگ نظرها کار را سخت کرده است گفت: تاریخ در این مورد این افراد قضاوت خواهد کرد. قضاوت هم سخت خواهد بود. با این حال وظیفه همه ماست تلاش کنیم تا گره مشکلات تیم ملی باز شود.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: امیدوارم در روزهای باقیمانده همه در کنار هم کمک کنیم تا تیم ملی برای سربلندی کشور قدم بردارد.

عزیزی خادم در پاسخ به تنها یک سوال راجع یه انتقاد از عدم برگزاری بازی دوستانه شاگردان دراگان اسکوچیچ افزود: من نمی دانم چه کسی این سوال را مطرح کرده است اما آنچه سرمربی تیم ملی خواسته بود برگزاری اردو بود نه برگزاری بازی دوستانه. فدراسیون هم خواسته هایی که سرمربی خواست را در اختیار قرار داد و من این موضوع را از شما می شنوم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *