یکشنبه , ۲۱ مهر ۱۳۹۸

باید به برانکو حق داد/ مربی داخلی برای آمدن جرات می‌خواهد!

ناصر ابراهیمی در گفتگو با “ورزش تایمز”، در خصوص فسخ قرارداد برانکو ایوانکوویچ به باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو قبل از این هم در کشورهای عربی و همین لیگ عربستان مشغول به کار بود اما موفق ظاهر نشد. او به پرسپولیس آمد و بهترین نتایج را گرفت. طبیعی بود مدیران عربی باز هم او را بخواهند. برای آنها مسائل مالی مهم نیست و حاضرند هر مبلغی را برای فردی که بتواند باشگاه‌شان را صاحب نام کند پرداخت کنند.

مربی پیشین پرسپولیس درباره پیشنهاد اغواکننده الاهلی عربستان به برانکو تصریح کرد: صدای پول برای بازیکن، مربی و هر انسانی شیرین است. طبیعی است وقتی اینجا پولش را به موقع نمی دهند می رود. این اتفاق برای بازیکنان ایرانی هم می افتد چه برسد به مربی خارجی.

وی در ادامه راجع به اینکه مدیران پرسپولیس باید چه رویکردی در قبال این موضوع داشته باشند؟ اذعان داشت: از لحاظ مدیریتی که واقعاً حرفی برای گفتن نداریم. در همین ۴۰ سال حدود ۴۰ مدیرعامل عوض کردیم. معلوم است با این روند نمی توان خوب نتیجه گرفت. تمام مدیران به فکر خودشان هستند. ایرج عرب هم تقصیری ندارد. او بدهی های مختلف را پرداخت کرد و الان هم مجبور است قراردادهای جاری را پرداخت کند.

ابراهیمی در پاسخ به این سوال که گزینه داخلی برای جایگزینی برانکو مناسب است یا خارجی؟ تاکید کرد: هرکس جای برانکو بیاید تحت فشار خواهد بود. برانکو از هر لحاظ فوق العاده بود. همه او را دوست داشتند. برانکو فقط و فقط الان می تواند صحبت کند و همه چیز را بگوید. مربی داخلی واقعاً جرات می خواهد جای برانکو بیاید. همان بازی اول که مساوی بیاورد هواداران او را «هو» خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *