جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹

بایدبااختلاف استقلال رامی‌بردیم/رئیس هیات مدیره به ریش ما می‌خندد

به گزارش “ورزش تایمز”، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس که نود و چهارمین دیدار تاریخ دو تیم است از ساعت ۱۶:۳۵ دقیقه امروز دوشنبه ۲۲ دیماه به قضاوت رضا کرمانشاهی در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار شد که این دیدار زیبا و جذاب با تساوی ۲ به ۲ خاتمه یافت.

یحیی گل محمدی در مورد این بازی گفت: گل زود هنگام خوردیم اما بعد از این گل کنترل بازی در اختیار ما بود و موقعیت هم برای گل زدن داشتیم. در نیمه دوم هم جلو افتادیم اما بعدش می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما استفاده نکردیم. در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی داشتیم.

وی ادامه داد: بازی خیلی جذاب و دیدنی مخصوصاً از طرف پرسپولیس بود اما خیلی زود روی اشتباه عجیب و غریب گل خوردیم. حق ما پیروزی بود و حتی می‌توانستیم با اختلاف یک گل ببریم اما در یک لحظه تمرکز لازم را نداشتیم و قایدی که یک بازیکن تاثیرگذار و تعیین کننده است از این موقعیت و غافلگیری استفاده کرد و به گل رسید.

وی در مورد اینکه بعد از فینال آسیا هنوز پرسپولیس به خودش برنگشته است گفت: متاسفانه اتفاقاتی که قبل و بعد از فینال آسیا افتاد برنامه ریزی شده بود برای اینکه پرسپولیس را ضعیف کنند. بازیکنانمان را به راحتی از دست دادیم و هیچ اراده‌ای برای حفظ این بازیکنان وجود نداشت. توجیه شان این بود که رفتن یک بازیکن تاثیری در نتایج ندارد که خنده دار است. ایشان هنوز هم به عنوان رئیس هیات مدیره کار می‌کند و به ریش همه می خندد و هیچ کسی هم برخورد نمی‌کند.

گل محمدی در مورد عملکرد داور گفت: عملکرد او خوب بود اما در صحنه‌ای که غلامی بازیکن ما را گرفت باید کارت قرمز می‌داد اما باید کارشناسان داوری در این مورد نظر بدهند.

وی در پاسخ به سوال “ورزش تایمز” مبنی بر واکنش خود نسبت به اعتراض نیمکت نشینان استقلال تاکید کرد: متاسفانه در نیمه اول رخ داد. همه شان داد و بیداد راه می‌انداختند. افرادی که بالا نشسته بودند سر و صدا داشتند. در نیمه دوم ولی همه چیز خوب بود. شلوغی نیمکت در شأن باشگاه بزرگی همچون استقلال نیست.

یحیی گل محمدی خاطرنشان کرد: قبول دارم باید می‌بردیم. گل دومی هم که خوردیم روی حرکت فردی قائدی بود. در چند ماه گذشته مشکلات داشتیم. اینها باعث می‌شود حتی کادر فنی هم تمرکز لازم را نداشته باشد چه برسد به اعضای تیم. خیلی دوست داشتیم بازی را ببریم اما از تک تک آنها عذرخواهی می‌کنم. این تساوی و نبردن را هواداران پای من بگذارند. بازیکنان خیلی زحمت کشیدند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در انتقاد از هیات مدیره این باشگاه گفت: شما هیات مدیره استقلال را ببینید. این تیم را خوب حفظ کرد و پنج شش بازیکن خوب جذب کرد. هیات مدیره یعنی این! آن وقت هیات مدیره پرسپولیس بابت جدایی بازیکن بیانیه می‌دهد که خنده دار است.

یحیی در ادامه صحبت‌های تند خود علیه رسول پناه تاکید کرد: کسی که این‌همه مشکلات برای ما به وجود آورده هنوز هم به عنوان رییس هیات مدیره حضور دارد و به ما هم پوزخند می‌زند. ادامه کار با این وضعیت خیلی سخت‌تر است. اگر ادامه دادم فقط بخاطر هواداران است. برای فینال و سپس بازی امروز با استقلال بود.

گل محمدی گفت: اگر آدم‌های قوی به این باشگاه برای مدیریت نیاید زمین می‌خورد. به بودیمیر ۵۰۰ هزار یورو و برای کالدرون باید ۶۰۰ هزار دلار بدهیم. با این وضعیت آینده خوبی برای پرسپولیس نمی بی نم.

یحیی درباره تساوی در دربی نود و چهارم گفت: من توجیه نمی‌کنم که امروز نبردیم. مقصر نبردن من هستم. نبودن هیات مدیره مشکل ساز می‌شود.

وی افزود: در یکی دو روز آینده اگر وزیر ورزش درباره آقای رسول پناه تصمیم نگیرد باید تبعات آن را بر عهده بگیرد.

گل محمدی در واکنش به اینکه آیا استعفا می‌دهد تصریح کرد: بحث استعفا نیست. باشگاه به مشکل‌خواهد خورد.

یحیی افزود: از او توهین و فحاشی شنیدیم. بی احترامی‌ها را تحمل کردیم و صحبتی نکردیم اما از این به بعد باید خودشان تبعات آن را تحمل کنند.

پس از صحبت‌های یحیی گل محمدی مسئولان روابط عمومی سازمان لیگ در اقدامی عجیب اجازه ادامه صحبت به یحیی ندادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *