یکشنبه , ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

باشگاه پیکان دولتی نیست/ گرشاسبی بهترین گزینه برای مدیرعاملی بود

به گزارش “ورزش تایمز”، پس از انتخاب حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل باشگاه پیکان، یکی از مدیران قبلی این باشگاه در گفتگویی با “ورزش تایمز” به روند انتخاب مدیرعامل این باشگاه انتقاداتی وارد کرد. 

به دنبال انتشار این مصاحبه، بخش ارتباطات باشگاه پیکان با ارسال توضیحاتی به گروه ورزشی مهر در مورد روند انتخاب مدیرعامل این باشگاه نکاتی را یادآور شد. در این توضیح آمده است:

«احتراما پیرو خبری که در تاریخ ۱۴ اسفند در خروجی آن خبرگزاری با عنوان «انتقاد از روند انتخاب حمیدرضا گرشاسبی» قرار گرفته بود، باشگاه پیکان لازم می داند تا به منظور تنویر افکار عمومی و به جهت جلوگیری از تشویش اذهان عمومی و دامن زدن به شایعات و موضوعات سخیف و خلاف واقع مطالبی چند را بابت روشن نمودن مسائل عنوان نماید.

در ابتدا عنوان این مسئله ضروریست مؤسسه فرهنگی ورزشی ایران خودرو (پیکان) مؤسسه ای خصوصی و یکی از شرکت های اقماری گروه صنعتی ایران خودرو می باشد که هیچ بودجه ای از منابع دولتی به آن اختصاص داده نشده و بودجه آن از محل قراردادهای تبلیغاتی و اسپانسری تأمین می گردد و مسلما در خصوص استفاده و یا عدم استفاده از برخی افراد توانمند بازنشسته در رأس و یا بدنه سازمان منع قانونی ندارد.

در ادامه با عنایت به توجه خاص و تأکید دین مبین اسلام در جهت حفظ کرامت و ارزش های انسانی افراد، با اشاره کوچکی به سوابق ورزشی و مدیریتی حمیدرضا گرشاسبی در مقام مدیرکل تربیت بدنی استان های خوزستان و تهران (که در هر دو استان به عنوان مدیر برتر کشور معرفی شدند)، مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس (که موفقیت ایشان بر همگان روشن است) و همچنین مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارت ورزش و جوانان و … بسنده می کنیم. در بخش دیگری مطرح شده که «آقای مصطفی کیایی کجای ورزش بوده اند؟».

سوابق ورزشی و مدیریتی سید مصطفی کیایی که از قهرمانان و ملی پوشان دوومیدانی کشور و فارغ التحصیل دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی و همچنین سال ها مدیرکل تربیت بدنی بوده است و جا دارد تا همگان را به بررسی و بازخوانی سوابق و کارنامه ورزشی و مدیریتی این عزیزان و دیگر افراد و قضاوت در این خصوص دعوت نماییم. همین مسئله خط بطلانی بر تفکرات و ادعاهای واهی برخی افراد مغرض در خبر یاد شده می باشد.

روند انتخاب مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره پیکان بسیار شفاف و واضح بوده و همواره اعضای هیئت مدیره نسبت به انتخاب مدیر عاملان اقدام نموده اند و گرشاسبی نیز از این قاعده مستثنی نبوده ضمن اینکه گزینه های مدیریت باشگاه توسط اعضای هیئت مدیره در جلسات رسمی و با اکثریت آراء انتخاب و به مدیریت عامل گروه صنعتی ایران خودرو معرفی می گردند.

در خصوص انتخاب گرشاسبی به عنوان مدیرعامل، هیئت مدیره رأسا و با اخذ تأییدیه از مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو که قطعا بهترین و برترین گزینه جهت مدیرعاملی باشگاه پیکان که یکی از دغدغه های فکری ایشان بوده انجام شده است.

در پایان ضمن تکذیب ادعاهای عنوان شده در خبر مذکور باشگاه این حق را برای خود محفوظ می داند تا در مجامع قضایی نسبت به احقاق حقوق خود و طرح دعوی اقدام نماید.

لذا با عنایت به درج مطلب مذکور در آن خبرگزاری خواهشمند است نسبت به چاپ جوابیه این مؤسسه در خبرگزاری دستور اقدام مقتضی مبذول فرمایید.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *