سه شنبه , ۶ آبان ۱۳۹۹

باشگاه پرسپولیس شرایط جدید دو مدافع تاثیرگذارش را پذیرفت

به گزارش “ورزش تایمز”، باشگاه پرسپولیس قبل از شروع دوباره رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در کشور قطر که منجر به صعود این تیم به فینال این مسابقات شد حدود ۹۰ الی ۹۵ درصد از قراردادهای بازیکنان خود را پرداخت کرد.

همچنین اعضای این تیم پس از کسب هر پیروزی در این مسابقات، پاداش خود را بصورت ریالی دریافت کردند تا انگیزه های خود را از دست ندهند. با این حال تعدادی از بازیکنان این تیم نسبت به شرایط مالی خود اعلام نارضایتی کردند تا مدیران باشگاه با فشار هواداران روبرو شوند.

شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان مدافعان میانی پرسپولیس که هر دو پیشنهاداتی را از کشور قطر دارند قصد فعال کردن بند فسخ قرارداد خود را داشتند اما باشگاه پرسپولیس با شروط آنها موافقت کرد تا هر دو مدافع اصلی این تیم با قرارداد مالی جدید در پرسپولیس بمانند.

دو مدافع ملی پوش سرخپوشان که هم اکنون در اردوی تیم ملی فوتبال حضور دارند قرار است بار دیگر بر سر جزئیات مربوط به قراردادهایشان با مهدی رسول پناه سرپرست و رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مذاکره کنند.

بنابراین هر دو بازیکن این تیم که در اکثر بازی های فصل گذشته لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا مدافعان اصلی این تیم بودند در جمع شاگردان یحیی گل محمدی می مانند تا این تیم را همراهی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *