دوشنبه , ۲۲ مهر ۱۳۹۸

باشگاه پرسپولیس: به گزینه‌ای جز برانکو فکر نمی‌کنیم

به گزارش “ورزش تایمز”، ایرج عرب بعدازظهر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران درباره جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس و ارسال نامه فسخ قراردادش گفت: قبلاً هم گفته بودم. برانکو نامه ای داده بود که تا روز سه شنبه مبلغ قراردادش را بدهیم. در دو نامه اعلام کردیم به باشگاه بیاید تا پول را بگیرد. هنوز روی این موضوع تاکید داریم. باشگاه فقط به برانکو فکر می کند. به گزینه دیگری نه فکر می کنیم و نه فکر خواهیم کرد.

وی افزود: ایشان باید بیاید وجه خودش و دستیارانش را بگیرد. همین الان این پول قابل پرداخت است ولی محض احتیاط گفتیم دوشنبه صبح.

مدیرعامل پرسپولیس با بیان اینکه نامه فسخ برانکو به باشگاه رسیده است، گفت: این نامه رسید و ما هم جواب دادیم که با شما قرارداد داریم. از زحمات برانکو تشکر کردیم و گفتیم بر اساس این قراردادی که رسماً با شما داریم خواستار ادامه همکاری هستیم و به چیز دیگری فکر نمی کنیم.

عرب درباره مبلغ بدهی باشگاه به پرسپولیس گفت: حرفه ای نیست عدد را بگویم ولی کل بدهی که در نامه آمده و پیش پرداختی فصل آینده فراهم شده است.

مدیرعامل پرسپولیس با بیان اینکه امیدوار است جواب برانکو مثبت باشد، تاکید کرد: ما با هم قرارداد داریم و این قرارداد پابرجاست است. برانکو گفته بود تا ۱۸ ژوئن فرصت داریم ولی ما دو روز زودتر این مبلغ را فراهم کردیم.

عرب درباره پیشنهاد الاهلی عربستان به برانکو تاکید کرد: من چنین چیزی نشنیدم. این چیزها رسمی نیست و ما به مسائل غیر رسمی توجه نمی کنیم. بحث رسمی نامه برانکو است که تا ۱۸ ژوئن به ما فرصت داده بود.

وی در خصوص اینکه بندی در قرارداد برانکو و دستیارانش بود که در صورت عدم دریافت مطالبات ظرف دو ماه قراردادشان فسخ می شود، گفت: آن برای زمانی بود که نامه آخر وکیل برانکو به باشگاه نرسیده بود. در این نامه ذکر شده بود که باشگاه تا ۱۸ ژوئن فرصت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *