چهارشنبه , ۱۸ تیر ۱۳۹۹

بازی سختی برابر استقلال داریم/ ۱۵ روز پیش استعفا کردم

به گزارش “ورزش تایمز”، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و استقلال که ظهر امروز در سازمان لیگ برگزار شد، گفت: فردا مقابل یک تیم قوی بازی داریم که برای من این تیم قابل احترام است. آنها شاید در شروع فصل بد بودند اما در این روزها شرایط خوبی دارند. ما هم بازی های خوبی از خود به نمایش گذاشته ایم. باوجود اینکه شرایطمان سخت بوده ولی راهمان را ادامه می دهیم.

وی افزود: مسائل مالی و مصدومیت های پی در پی برای بازیکنان مثل عیسی  آل کثیر و چند بازیکن دیگر باعث مشکلاتی برای ما شده است. ولی من برای روزهای سخت ساخته شده ام و به این موضوع عادت دارم.

سرمربی نفت آبادان در خصوص پیش بینی اش از نتیجه این مسابقه، گفت: به استقلال احترام می گذارم ولی نمی توان نتیجه را از قبل پیش بینی کرد.

وی در پاسخ به این سوال که چه برنامه ای برای شکست استقلال دارید؟ اظهار داشت: ما بدون برنامه نیامدیم. یعنی شما فکر می کنید من مربی بی برنامه ای هستم؟ ما  استقلال را آنالیز کرده و به خوبی از این تیم شناخت داریم. هیچ باشگاهی وجود ندارد که بدون برنامه باشد اما باز هم می گویم که استقلال اعتماد به نفس بالایی دارد و خوب بازی می کند.

اسکوچیچ در پاسخ به این پرسش که ایا کادر فنی صنعت نفت تا امروز پولی از باشگاه نفت دریافت کرده است یا خیر؟ تصریح کرد: بازیکنان ما دریافتی نداشتند. ما توقع داریم مسئولان کمک کنند. ما انگیزه بسیار زیادی برای این دیدار داریم. البته شرایط مناسبی برای ما نیست ولی سعی ما بر این است که مشکلات را کنار گذاشته و از مسئولان انتظار داریم که کمک کنند.

وی یادآور شد: در فوتبال ایران هنوز شرایط خوب نیست و همه تیم هایی که در ایران هستند یک بودجه مشخص دارند و از جایی کمک می شوند. ما تا به حال حق پخش تلویزیونی دریافت نکرده ایم؛ همانند بلیت فروشی. اینجا اسپانسر قابل توجهی هم وجود ندارد و پول هایی که باشگاه ها دریافت می کنند، قابل برگشت نیست. اگر باشگاه ها از جایی کمک می گیرند این حق ما هم هست که کمک بگیریم.

اسکوچیچ در پاسخ به سوال “ورزش تایمز” مبنی بر اینکه آیا از باشگاه نفت دریافتی داشته اید؟ اظهار داشت: بله من دریافتی داشتم چون می خواستم بروم و پولم را دریافت کردم. مربیگری این نیست و خوشحال نیستم که من پول بگیریم اما بازیکنانم پول نگیرند. من دو تجربه بد در ایران داشتم که نتوانستم پولم را بگیرم و همین فدراسیون فوتبال شما رأی قطعی در مورد من و ملوان صادر کرد ولی اتفاقی نیفتاد. من نمی خواستم به فیفا شکایت کنم. فدراسیون ایران و کمیته انضباطی به من حق داد اما اتفاقی برای من نیفتاد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا صحت دارد که ۱۵ روز پیش استعفا کرده بودید؟ گفت: بله درست است. آیا کسی مجانی کار می کند؟ آیا شما خانواده تان را دوست ندارید؟ یعنی فکر می کنید من باید سه بار در ایران کار کنم و پولی دریافت نکنم. من آمده ام از فوتبال در ایران لذت ببرم ولی آیا شما بدون دریافتی کار می کنید؟ اگر شما مجانی کار می کنید من هم مثل شما مجانی کار می کنم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *