سه شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۹

بازی را در اختیار داشتیم / می‌دانستیم بازی سختی است

به گزارش “ورزش تایمز”، مهدی هاشمی نسب شامگاه جمعه در نشست خبری پس از بازی با استقلال تهران با بیان اینکه حریف بعد از گل مساوی برای حفظ نتیجه تغییر سیستم داد و با پنج مدافع بازی کرد، افزود: باید از بازیکنان تیم ما تشکر کنم که مردانه جنگیدند چون آنها می‌دانستند از این بازی چه می‌خواهیم به طوری که در طول ۹۰ دقیقه، بازی در اختیار ما بود.

وی با اشاره به اینکه امروز هفت بازیکن را به علت کرونا و مصدومیت در اختیار نداشتیم، گفت: استقلال مدعی اول قهرمانی است و به هواداران فولاد تبریک می‌گویم و اگر این نفرات برگردند قطعاً به شرایط خوبی خواهیم رسید.

مربی تیم فولاد خوزستان در خصوص عملکرد داور بازی نیز اظهار داشت: زاهدی فرد به علت بیانیه‌هایی که منتشر شده بود، فشار زیادی را تحمل می‌کرد اما به وی تبریک می‌گویم و بسیار خوب بازی را اداره کرد.

هاشمی نسب در خصوص آخرین وضعیت سینا مریدی اشاره کرد و گفت: «مریدی» در لیست ما هست ولی هنوز به شرایط خوب نرسیده است.

وی در خصوص حضور فولاد در لیگ قهرمانان آسیا نیز عنوان کرد: تمام تلاش خودمان را می‌کنیم که از این بهتر باشیم تا نماینده ۸۰ میلیون ایرانی باشیم و تلاش خودمان را بیشتر کنیم تا به هدف خودمان برسیم.

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فولاد خوزستان در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز با نتیجه دو بر یک تیم استقلال تهران را شکست داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *