شنبه , ۲۱ تیر ۱۳۹۹

بازی در مقابل هواداران متعصب صنعت نفت سخت است

به گزارش “ورزش تایمز”، حسین فرکی شامگاه امروز در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار کرد: در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال دیداری را به عنوان تیم میهمان برگزار می کنیم و آن هم در مقابل تیمی که به نظرم تاکنون به رغم مشکلاتی که در فوتبال وجود داشته، عملکرد خوبی را داشته است.

وی افزود: اینکه با تمام مشکلاتی که در فوتبال هست بازیکنان می آیند و برای دل هواداران و شهر و استانشان زحمت می کشند، جای تقدیر و تشکر دارد.

فرکی ادامه داد: اگر چه بازی در مقابل تیمی با این هواداران بسیار متعصب، سخت است اما ما هم حریفی هستیم سخت‌کوش و دوست داریم در جدول جایگاه خوبی را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان اظهار کرد: به رغم نتایجی که تاکنون به دست آورده ایم اما حقمان بیشتر از جایگاهی است که اکنون در جدول داریم اما از این بابت نگران نیستیم زیرا بازیکنان ما انگیزه بالای برای کسب امتیاز و تغییر جایگاه تیم در جدول دارند.

وی گفت: برایمان بازی مقابل تیم‌های بالا و پائین جدول فرقی ندارد و مقابل تمام حریف‌هایمان به شکل جنگنده ظاهر می شویم و امیدواریم بتوانیم پیروز میدان باشیم.

فرکی ادامه داد: همان‌طور که می دانید در لیگ دسته یک هم بازیکنان توانمندی داریم که این نشان از پتانسیل بسیار خوب و بازیکنان خوبی است که می توانند به عنوان نمایندگان تیم شان مقابل سایر تیم‌ها قرار بگیرند و به زیبایی و به صورت تکنیکی با حریفان مسابقه دهند .

سرمربی تیم فوتبال پیکان بیان کرد: امید است بازی فردا بازی خوب و جذابی برای هواداران باشد و از دیدن بازی لذت ببرند. در حال حاضر در جایگاه دهم جدول هستیم؛ البته با دو بازی کمتر که امیدواریم بتوانیم در بازی‌های پیش رو امتیازات خوبی را کسب کنیم.

وی افزود: در آینده دو بازی سخت در مقابل تیم‌های استقلال و سپاهان داریم ضمن اینکه دو بازی عقب مانده نیز با پارس جنوبی و تراکتور نیز داریم و فرک می کنم در آینده به لحاظ فرصت دچار کمبود شویم؛ لذا باید از جوان‌ها کمک بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان اظهار کرد: در بازی فردا محروم و مصدوم نداریم.

وی گفت: نگاه مسئولان باشگاه به تیم منطقی و مثبت است و برای رسیدن به اهداف تلاش می کنند، هدفمان کسب سهمیه و یا قهرمانی است که البته ۹ تیم دیگر نیز برای کسب سهمیه تلاش می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *