شنبه , ۹ مرداد ۱۴۰۰

بازی خوبی پشت سر نگذاشتیم/ انتقاد از عملکرد داور

به گزارش “ورزش تایمز”، علیرضا اکبرپور شامگاه سه شنبه در نشست خبری بعداز دیدار ماشین سازی تبریز و پرسپولیس گفت: از مردم فوتبال دوست آذربایجان و از هواداران ماشین سازی عذرخواهی می‌کنم. خیلی از مسائل است که درست نیست الان حرف بزنم. باید منتظر تمام شدن دو بازی بعدی باشیم تا در خصوص برخی مسائل صحبت کنیم.

وی ادامه داد: ما با تیمی بازی داشتیم که یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر و کشور است و بازی کردن مقابل این تیم سخت است و بازیکنان ما جوان و بی تجربه بودند و بازی سختی داشتیم. با این حال از ابتدای بازی موقعیت گل ایجاد کردیم و چند گل می‌توانستیم به حریف بزنیم و شرایط را متفاوت کنیم ولی از توپ‌ها استفاده نکردیم.

اکبرپور ابراز داشت: وقتی توپ گل نشد و طبیعتاً اگر گل نزنی، گل می خوری و بعد منصور باقری بازیکن ماشین سازی با سخت گیری داور اخراج شد. کارت زرد اول اشتباهی به او داده شد و در کارت زرد دوم نیز داور اصلاً صحنه را ندید.

مربی ماشین سازی افزود: بعداز اخراج بازیکن ما شیرازه تیمی ماشین سازی به هم ریخت و مقابل تیم پرسپولیس ۱۰ نفره بازی کردن سخت است ولی سعی کردیم جابه جایی انجام دهیم تا گل‌های دیگری نخوریم ولی شرایط سخت شد. حدود ۷۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردیم.

وی با بیان اینکه دستمان خالی بود، گفت: فوتبال همین است ولی امروز روز بدی داشتیم. اگر گل در ابتدای بازی به نفع ما به ثمر می‌رسید شرایط خیلی فرق می‌کرد. نمی گویم کسی کم کاری کرده و کاری با داور نیز نداریم ولی امیدوارم سوت‌هایش درست باشد. کمک داوران نیز امشب عملکرد خوبی نداشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *