دوشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۸

بازی با پرسپولیس حساس است/ نساجی ۳ مصدوم و محروم دارد

به گزارش “ورزش تایمز”، حمید مطهری شامگاه پنجشنبه در نشست پیش از بازی با تیم پرسپولیس تهران که قرار است عصر جمعه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار شود با بیان اینکه بازی با تیم پرسپولیس بزرگ و حساس است اظهار داشت: تیم نساجی نیز محبوب و بزرگ و تیمی با تاریخ بزرگ است و هویت مردم قائمشهر محسوب می‌شود و خود را برای نمایش خوب مقابل پرسپولیس آماده کردیم.

وی با بیان اینکه مدل بازی تیم پرسپولیس را تجزیه و تحلیل کردیم و بر اساس آن طراحی تمرین کردیم افزود: امیدوارم برای بازی فردا از نظر تاکتیکی، ذهنی و فیزیکی تیم در شرایط خوب خودش باشد.

وی با اظهار اینکه در شروع کار تیم جدید در نساجی، با توجه به وضعیت تیم و نداشتن اطلاعات مورد نظر خواهان ان شدیم تا دستگاه جی پی اس را داشته باشیم و نمی‌دانیم دستگاه کجا است و جواب درستی را نگرفتیم.

مطهری یادآور شد: هنوز دستگاه جی پی اس به ما تحویل نشد در حالی به فوتبال علمی اعتقاد داریم.

مربی تیم نساجی مازندران با عذرخواهی از عدم حضور سرمربی تیم در نشست خبری، حضور در نشست دیگر را دلیل غیبت جلالی بیان کرد و درباره مصدومان و محرومان گفت: عباس زاده و عبدی مصدوم و آقای لک نیز محروم است.

وی، از حمایت تماشاگران تیم نساجی تمجید کرد وبا اشاره به اینکه قائمشهری ها با قلب و تمام وجود خودشان از تیم نساجی حمایت می‌کنند، گفت: همه از حمایت هواداران نساجی و صداقت آنها ایمان دارند و در مدتی که به نساجی آمدم از این عملکرد تماشاگران لذت بردم.

وی دلیل حضور نیافتن ” مجید جلالی” سرمربی تیم نساجی مازندران را جابجایی در زمان نشست از بعدازظهر به غروب اشاره کرد و گفت: آقای جلالی در نشست فنی با بازیکنان حضور داشتند و با این وجود از همه اهالی رسانه عذرخواهی کرد.

تیم نساجی مازندران در چارچوب هفته بیست ویکم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در دیداری حساس ومهم میزبان تیم پرسپولیس تهران صدرنشین این مسابقات است.

تیم نساجی مازندران تا پایان هفته بیستم این رقابت‌ها با کسب ۲۲ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *