دوشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۸

بازی با العین را فراموش کردیم/ به قهرمانی در لیگ برتر فکر می‌کنیم

به گزارش “ورزش تایمز”، پژمان منتظری پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر العین در ورزشگاه آزادی گفت: یک نمایش قابل قبول داشیم و باید این بازی را با پیروزی به پایان می‌رساندیم. اما متأسفانه بدشانس بودیم و توپ‌ها و به گل تبدیل نشد.

وی افزود: ما چند موقعیت صد درصد را با عملکرد خود دروازه العین را از دست دادیم و معتقدم اگر دروازه بان العین فرد دیگری بود مطمئناً با ۳ گل العین را شکست می دایم.

مدافع استقلال گفت: ما باید از همین الان تساوی برابر العین را فراموش کرده و به فکر بازی با نساجی باشیم زیرا هنوز امید به قهرمانی در لیگ برتر را داریم و باید تمام تلاش خود را برای این کار بکار ببندیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال امیدی به صعود به دور بعد لیگ قهرمانان دارد یا خیر، گفت: ما هرگز ناامید نمی شویم زیرا بازی‌های زیادی باقی مانده و می‌توانیم با چند برد خود به دور بعد لیگ قهرمانان صعود کنیم.

منتظری در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران استقلال ممنون هستیم. ما شرمنده آنها شدیم که نتوانستیم آنها را خوشحال به منازلشان راهی کنیم اما مطمئن باشند با حمایت آنها چه در لیگ برتر و چه در لیگ قهرمانان نتایج درخشانی کسب خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *