پنجشنبه , ۱۹ تیر ۱۳۹۹

بازی استقلال و سپاهان بیشتر بوی مساوی می‌دهد

افشین حاجی پور در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: بیشتر از این که نگران بازی استقلال با سپاهان یا نگران نتایج این تیم در فصل جاری باشم، نگران تکرار سناریویی هستم که در سالهای گذشته استقلال را به هم ریخت. سناریویی که پایان هر فصل تکرار شده و باعث جدایی تعداد زیادی بازیکن می شود تا شالوده تیم بر هم بخورد. من نگران تکرار این روزها برای تیمی هستم که امروز با شایستگی بهترین تیم ایران شده نه نگران نتیجه این تیم با سپاهان.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: بزرگترین رقیب استقلال نه سپاهان است و نه هیچ تیم دیگری. بلکه بزرگترین رقیب مسئولان غیر متخصصی هستند که تصمیمات شان باعث از هم پاشیده شدن تیم می‌شود.

وی اضافه کرد: بازی با تراکتور و پیروزی پر گل بر این تیم برای استقلال پیامدهای مثبت زیادی داشت و شخصیت پیروزی و جاه طلبی را به این تیم بازگرداند و اعتماد به نفس کلیه مجموعه را بالا برد. آبی‌ها با همین روحیه به مصاف سپاهان می‌روند و در این بازی هم رویکردشان کسب پیروزی و ادامه روند مثبتی هست که از هفته‌ها پیش آغاز کرده‌اند.

بازیکن سابق تیم‌های استقلال و سپاهان تصریح کرد: نقطه قوت سپاهان همان نقطه ضعف استقلال است و ممکن است سپاهانی‌ها بتوانند از این نقطه به آبی پوشان ضربه بزنند. 

حاجی پور خاطرنشان ساخت: نقطه قوت سپاهان نفوذ از کناره‌ها و ارسال‌های بلند برای کی‌روش استنلی است و مدافعان میانی استقلال که خیلی هم زحمت می‌کشند، باید روی این ارسال‌ها بیشتر دقت کنند وگرنه کی‌روش بازیکنی نیست که به راحتی از این موقعیت‌ها بگذرد و از این توپ‌ها نهایت استفاده را می‌برد.

مدافع پیشین آبی پوشان گفت: هر دو تیم در اوج آمادگی قرار دارند و برای همین احساس من این است که بیشترین نتیجه‌ای که احتمال آن وجود دارد، نتیجه مساوی است. اما در عین حال امیدوارم نتیجه هرچه باشد، دو تیم ارائه گر فوتبالی زیبا و تماشاگر پسند باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *