دوشنبه , ۲۳ تیر ۱۳۹۹

بازی‌های خانگی سختی پیش رو داریم/ هواداران حمایت کنند

به گزارش “ورزش تایمز”، یحیی گل‌محمدی ظهر امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: مقابل تیم خوبی بازی خواهیم داشت. ما چند بازی آخر پارس را مشاهده کرده و می‌دانیم این تیم، یکی از تیم‌های منسجم و پرتلاش لیگ برتر است. 

وی افزود: همه باید بدانند و حس کنند که ما برای برد به میدان آمده‌ایم. امیدوارم بازیکنان، شرایط خوبی که برای رسیدن به صدر جدول ایجاد شده را درک کرده و انگیزه بالایی داشته‌ باشند. 

گل محمدی با اشاره به اینکه به انرژی خوب از سوی هواداران و درک حساسیت بازی از سوی آنان نیاز داریم، بیان کرد: کار سختی پیش رو داریم و امیدوارم همه با تمام وجود بازی کنند تا هواداران خوشحال به خانه‌ها برگردند.

سرمربی پدیده شهر خودرو ادامه داد: درست است که استرس بازی‌های پیش رو زیاد است، اما باید این شرایط را کنترل کرد و از استرس خارج شد تا با استفاده از فاکتور بدنی و آمادگی، به پیروزی برسیم.

وی با اشاره به مشکلات مالی پارس جنوبی جم، افزود: پارس جنوبی جم در بازی‌های قبلی مقابل تیم‌های بزرگ به میدان رفته و عالی کار کرده‌ است، آنها با انگیزه زیادی به مصاف ما آمده و می‌خواهند از مشهد امتیاز بگیرند.

گل‌محمدی ابراز کرد: بیشتر تیم‌هایی که به مشهد می‌آیند ابتدا به گل‌ نخوردن فکر می‌کنند. اگر به بازی سرعت دهیم می‌توانیم هم از عمق و هم از کناره‌ها استفاده و بازی خود را به حریف دیکته کنیم. 

وی با تأکید مجدد بر حضور هواداران، گفت: هواداران قلب باشگاه بوده و شدیدا به حضور آنها در دو بازی خانگی پیش‌رو نیاز داریم. انرژی مضاعفی که بازیکنان از تشویق‌ها و حضور گسترده هواداران می‌گیرند، قابل وصف نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *