چهارشنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۸

بازی‌های تدارکاتی قوی می‌خواهیم / امیدوارم پاداش‌ها پرداخت شود

به گزارش “ورزش تایمز”، در حاشیه بازی امروز پرسپولیس و سایپا در جمع خبرنگاران حاضر در ورزشگاه آزادی گفت: سعی می‌کنیم تمام بازی‌های لیگ را رصد کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران درباره برنامه آینده این تیم افزود: قرار است در خرداد ماه با توجه به زمان فیفادی، اردوهایی را با هماهنگی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال برگزار کنیم. تلاش داریم یک هفته قبل از هر فیفادی، اردویی را برگزار کنیم تا بازیکنان شرکت کنند و خودشان را آماده کنند.

وی درباره حریفان احتمالی امیدهای فوتبال ایران تصریح کرد: امیدوارم بازی‌های بزرگی با کمک فدراسیون فوتبال و حتی وزارت ورزش انجام شود. این تیم نیاز به حمایت دارد و باید به طور کامل مورد توجه قرار گیرد.

کرانچار درباره اینکه آیا با فدراسیون فوتبال مشکل مالی پیدا کرده است؟ اظهار داشت: همه چیز طبق قرارداد پیش می‌رود؛ ناملایمتی‌هایی وجود دارد اما تلاش می‌کنیم با همکاری دوجانبه، تمام آنها را پشت سر بگذاریم, ضمن اینکه قصد داریم با توجه به اینکه در فروردین ماه بازی داشته‌ایم، جلساتی را برای آنالیز بازی‌هایمان برگزار می‌کنیم تا آشنایی کامل هم از شرایط خودمان مجدداً کسب کنیم.

وی ادامه داد: انتظار دارم پاداش بازیکنان تیم امید که در فروردین ماه می‌توانستند جواز صعود را کسب کنند، پرداخت شود تا روحیه آنها برای ادامه بازی‌ها افزایش یابد.

سرمربی تیم فوتبال امید در پایان خاطرنشان کرد: در لیست ۲۵ نفره خودمان، اگر بازیکنی مصدوم شود، سعی می‌کنیم فرد دیگری را جایگزین کنیم تا در کنارمان حضور داشته باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *