سه شنبه , ۱ مهر ۱۳۹۹

بازیکنی که می‌تواند نتیجه دیدار استقلال و پرسپولیس را تغییر دهد

غلامرضا فتح آبادی در گفتگو با “ورزش تایمز” با اشاره به دربی روز چهارشنبه سرخابی های تهران گفت: استقلال با داشتن بازیکنانی چون کریمی، دیاباته و اسماعیلی شرایط خوبی دارد. البته کریمی یک مصدومیت داشت که برطرف شده و به طور حتم کادر فنی تلاش خواهد کرد تا او را به دیدار روز چهارشنبه برساند. حضور این بازیکن در زمین می تواند بسیار تأثیرگذار باشد. کریمی این روزها در آمادگی کامل به سر می برد و مهاجمان استقلال باید قدر پاس های طلایی این بازیکن را بدانند.

این پیشکسوت ادامه داد: در خط حمله هم استقلال یک مهاجم بلندقامت و کاملاً حرفه ای دارد. بازیکنی که توانست در اولین سال حضورش آقای گل لیگ شود و حالا می خواهد برابر پرسپولیس باز هم گل زنی کرده و باعث صعود استقلال به فینال جام حذفی شود.

مهاجم سابق استقلال در مورد شرایط سرخ پوشان تهرانی اظهار داشت: پرسپولیس هم نمی خواهد بازنده باشد. آنها به دنبال نایب قهرمانی دیگر هستند تا بتوانند افتخاری دیگر برای تیمشان به دست بیاورند. 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تنها نکته تاریک این دیدار نبود تماشاگران است. حضور آنها در دربی شور و شعف خاصی به ورزشگاه می داد. سکوتی محض در ورزشگاه که شاید از لحاظ فنی برای دو تیم خوب باشد اما نبود تماشاگر جذابیت ها را از بین خواهد برد. ولی در مجموع فکر می کنم هر دو تیم چون نیاز به برد دارند بازی هجومی از خود ارائه کرده تا بتوانند به فینال جام حذفی برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *