سه شنبه , ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

بازیکنان پارس جم با غیرت بازی کردند/ حواس نعمتی‌نژاد به تیمش باشد

به گزارش “ورزش تایمز”، مهدی تارتار جمعه‌شب در نشست خبری مسابقه پارس جنوبی جم و استقلال خوزستان اظهار داشت: بعضی از بازی‌ها وقتی عقب می‌افتیم باز هم امیدوار به بردن هستیم.

وی اضافه کرد: بازیکنان باغیرت پارس جنوبی جم خوب درخشیدند و بدون دریافت مطالباتشان و وضعیت نامناسب زمین و وضعیت مالی با غیرت بازی کردند و این کار فقط از این بازیکنان برمی‌آید.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با تمجید از هواداران پارس جنوبی جم بیان کرد: هواداران تا لحظه آخر ما را حمایت کردند و برد را به بازیکنان و هواداران تقدیم می‌کنم.

وی تصریح کرد: وقتی ما ۱۰ نفره شدیم مجبور شدیم با ریسک بالا بازی کنیم و با سه مهاجم بازی کردیم چراکه باید این مسابقه را می‌بردیم و حتی ممکن بود گل‌های بیشتری بخوریم.

تارتار با بیان اینکه این برد خواست خدا بود، تاکید کرد: وقتی که خدا بخواهد پیروز میشویم و خداوند هم همیشه در روزهای سخت کنار ما بوده است و امروز هم اینگونه بود.

وی در مورد داوری هم بیان کرد: داوری را خوب ندیدم. بازی را بردیم ولی در صحنه‌هایی برای من بسیار عجیب بود.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مورد مسائل مالی نیز گفت: مسائل مالی ما را اذیت می‌کند و مسئولان هم قول دادند که مسائل و مشکلات را پیگیری و حل کنند.

وی در مورد عدم استفاده زودهنگام از جوانان این تیم بیان کرد: جوانان باید منتظر فرصت باشند و امروز این فرصت نصیب آنها شد و توانستند به خوبی از موقعیت استفاده کنند.

تارتار در مورد انتقاد سرمربی استقلال خوزستان از تاکتیک توپ‌کشی تیم پارس جم تصریح کرد: یک مربی باید باهوش باشد و از داشته‌هایش و بر اساس وضعیت مسابقه و زمین نتیجه بگیرد.

وی افزود: وقتی که یک مربی بزرگ از ما ایرادی بگیرد می‌نشینیم و با او مباحثه می‌کنیم ولی این مربی جوان است و تازه آغاز کارش است. بهتر است که نعمتی‌نژاد حواسش به کار خودش و تیمش باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *