پنجشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

بازیکنان فولاد با وجود همه حاشیه‌ها خوب بازی کردند


به گزارش “ورزش تایمز”، سید سیروس پورموسوی شامگاه امروز پس از پیروزی تیمش در برابر سپیدرود رشت در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: این برد شیرین را به بازیکنان خود تقدیم می‌کنم چون با وجود اینکه در دو بازی اخیر به شدت برای تیم ما، حاشیه درست کردند آنها تمرکز خود را از دست ندادند و سه امتیاز حساس این بازی خانگی را به مجموعه امتیازات تیم فولاد اضافه کردند.

وی افزود: امروز سه امتیاز حساس کسب کردیم که باعث شد رتبه ما در جدول رده‌بندی تکان بخورد. در این بازی بازیکنان فولاد از جان مایه گذاشتند تا باعث پیروزی فولاد و خوشحالی هواداران خود شویم.

پورموسوی در خصوص صحبت‌های نظرمحمدی که گفته بود در این بازی مستحق شکست نبودیم نیز گفت: در کل بازی و با وجود برتری، تنها ۱۰ دقیقه تحت‌فشار حریف بودیم که آن هم در طبیعی بود چون تیمی که انتحاری بازی می‌کند تا بازی را واگذار نکند، به حریف فشار وارد می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: عقب‌نشینی فولاد در این بازی، طبیعی و ناشی از ارسال‌های بلند تیم سپیدرود رشت به محوطه جریمه ما بود. ضمن اینکه بازیکنان ما به لحاظ بدنی کم آوردند چون سه بازی بسیار سخت را قبل از این بازی پشت سر گذاشته بودیم.

پورموسوی عنوان کرد: در این بازی ما همچنین مجبور به دو تعویض اجباری شدیم و پیمان شیرزادی و فرشاد جان‌فزا را از زمین خارج کردیم. از کسب این پیروزی خوشحالم و مطمئن هستم که جوانان فولاد آینده این تیم را می‌سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *