پنجشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

بازیکنان دچار غرور نشدند/ تا صعود به لیگ برتر راه زیادی مانده است


محمود فکری در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص صدرنشینی تیمش در پایان دور رفت رقابت های لیگ دسته اول گفت: لطف خدا شامل حال ما شد که توانستیم نیمی از راه را طی کرده و به قهرمانی در نیم فصل برسیم.

وی تأکید کرد: فصل گذشته شرایط سختی داشتیم اما در پایان فصل با برنامه ریزی دقیق و خوبی که مسئولان تیم داشتند و هدف گذاری ما که رسیدن به لیگ برتر بود، زمان را از دست نداده و به سرعت با بازیکنان قرارداد بسته و خیلی زود کارمان را شروع کردیم. اگرچه کم و کاستی وجود داشت اما با درایت مدیران و حمایت مردم خوب مسجد سلیمان توانستیم نتایج خوبی کسب کرده و به قهرمانی در نیم فصل دست پیدا کنیم.

فکری در پاسخ به این سوال که فکر می کردید بتوانید بازی های خوبی را همراه با پیروزی به نمایش بگذارید؟ اظهار داشت: به بازیکنانم ایمان داشتم، آنها کامل بودند و تنها یک هدف داشتند، آن هم موفقیت تیم در لیگ بود. همه با تمام وجود تلاش کردیم و حمایت هواداران که هیچ وقت ما را تنها نگذاشتند باعث شد نتایج خوبی به دست آورده و با اختلاف زیادی نسبت به تیم دوم، نیم فصل را به پایان برسانیم. اگرچه هنوز تا رسیدن به لیگ برتر راه زیادی در پیش داریم و باید روند موفقیت هایمان را بدون اشتباه ادامه دهیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این سوال که بازیکنان شما جوان اند، آیا احتمال دارد دچار غرور شوند گفت: درست است که بازیکنان من جوان هستند اما به بلوغ فکری کامل رسیده و تا قطعی نشدن حضورشان در لیگ برتر دست از تلاش برنمی دارند و هرگز در چهره آنها، غروری ندیدم که بخواهد آنها را به زمین بزند.

وی در مورد پیروزی تیمش برابر نساجی قائم شهر افزود: بازی سختی بود، باید مقابل تیمی قرار می گرفتم که فوتبالم را از آنجا آغاز کردم و از این تیم به استقلال آمده ام و شناخته شده ام اما فوتبال حرفه ای این مسائل را بر نمی تابد و من به نفت تعهد دارم و باید تمام حریفان را شکست داده تا به لیگ برتر راه پیدا کنم اما آرزو دارم تیم ما و نساجی، دو تیمی باشند که به لیگ برتر راه پیدا می کنند.

فکری ادامه داد: خوشبختانه آرامش خوبی در نفت مسجد سلیمان حاکم است، بازیکنان ما ۳۵ درصد از مبلغ قراردادشان را دریافت کرده اند و قرار است تا هفته آینده ۱۵ درصد دیگر را هم دریافت کنیم تا بدون دغدغه و با آرامش کارمان را برای رسیدن به لیگ برتر ادامه دهیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در خصوص جذب بازیکن در نیم فصل تأکید کرد: بعید می دانم بازیکن جدیدی به خدمت بگیریم، نفراتمان خوب هستند مگر آنکه خودشان بخواهند از تیم ما جدا شوند که فکر نمی کنم چنین اتفاقی صورت بگیرد بنابراین تمرکز زیادی بر روی جذب بازیکن نخواهیم گذاشت و بیشتر به این فکر خواهیم بود که بخواهیم با تمرین بیشتر، نتایج بهتری کسب کنیم.

وی در خصوص شرایط این روزهای استقلال نیز تصریح کرد: شفر شناخت خوبی از تیمش پیدا کرده و فکر می کنم بازی به بازی بهتر خواهد شد. او توانسته اعتماد به نفس را به بازیکنان برگرداند و در چند بازی اخیر دیدیم که بازی بسیار روان، پرسرعت و توأم با گل را به نمایش گذاشته اند.

فکری در پایان خاطرنشان کرد: دیدار دو تیم استقلال و پیکان که ۵ شنبه برگزار خواهد شد برای آبی پوشان بسیار حساس است زیرا می توانند با یک برد دیگر به رده های بالاتر برسند و با عملکرد فنی ای که استقلال در چند بازی گذشته از خود نشان داده، پیروزی در مقابل پیکان دور از انتظار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *