یکشنبه , ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

بازگشت مدافع کروات استقلال به ترکیب پس از چند ماه غیبت جنجالی

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر، میزبان پیکان تهران است و آبی‌ها به منظور جا نماندن از کورس صدر جدول، ناچارند برای کسب هر ۳ امتیاز این بازی تلاش کنند و این در حالی است که فرهاد مجیدی همه نیروهای خودش را برای این بازی در اختیار ندارد.

در حالی که غیبت بازیکنانی مثل بابک مرادی، محمد دانشگر و محمد نادری در این بازی قطعی است، عارف غلامی هم بازیکنی است که ممکن است شرایط حضور در میدان را نداشته باشد و این فرصتی است تا هرویه میلیچ مدافع کروات آبی‌ها که هفته‌هاست از حضور او در میدان خبری نیست، بار دیگر در ترکیب ثابت این تیم قرار گیرد.

آخرین حضور میلیچ در میدان به هفته هفتم و دیدار آبی پوشان مقابل ذوب آهن باز می‌گردد که وی در ترکیب ثابت قرار گرفت و در دقیقه ۶۹ جای خود را به متین کریم زاده داد. وی در هفته هشتم و مقابل پرسپولیس هم دیدار تیمش را از روی نیمکت ذخیره‌ها تماشا کرد و بعد از آن تهران را ترک کرد و اتفاقاتی پیش آمد که همه از آن خبر دارند.

استقلال بدون میلیچ ۱۱ بار در لیگ و یک بار در جام حذفی به میدان رفت و حالا که تعدادی از مدافعان آن به دلایل محرومیت و بیماری شرایط حضور در این بازی را ندارند، فرصتی است تا میلیچ بار دیگر به ترکیب ثابت تیمش بازگردد.

میلیچ تا قبل از ترک تهران در همه دیدارهای تیمش به عنوان بازیکن ثابت یا تعویضی حضور داشت و جمع دقایق حضور وی مقابل مس رفسنجان، فولاد، ماشین سازی، پیکان، صنعت نفت، شهر خودرو و ذوب آهن ۴۵۲ دقیقه است. وی در این دقایق حضورش در میدان یک گل ۳ امتیازی مقابل ماشین سازی به ثمر رساند و یک بار نیز از داوران کارت زرد گرفته است.

دیدار استقلال و پیکان از هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۱۸:۵۰ روز شنبه ۱۴ فروردین در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. آبی پوشان پیش از این بازی با ۳۳ امتیاز بعد از سپاهان و پرسپولیس در رده سوم جدول قرار دارند و پیکان با ۲۴ امتیاز در جایگاه نهم ایستاده است. دیدار دو تیم در نیم فصل نخست این رقابتها با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *