پنجشنبه , ۳۱ تیر ۱۴۰۰

بازگشت سید حسین حسینی به روزهای اوج با چهارمین کلین شیت

به گزارش “ورزش تایمز”، از هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر، شب گذشته استقلال و آلومینیوم در اراک به مصاف هم رفتند که این دیدار گلی در بر نداشت تا فرهاد مجیدی و علیرضا منصوریان به تقسیم امتیازات این بازی رضایت دهند.

در این بازی سید حسین حسینی بارها ناجی دروازه آبی پوشان شد تا آنها گلی دریافت نکرده و کلین شیت دیگری بر کلین شیت های پر تعداد این فصل خود اضافه نمایند. این چهارمین کلین شیت پی در پی سید حسین حسینی، پنجمین کلین شیت این فصل او در هشتمین بازی و چهاردهمین کلین شیت استقلال در فصل جاری بود که در ثبت این کلین شیت خود حسینی بیشترین نقش را داشت.

حسینی که بار دیگر به روزهای اوج خود باز گشته و تبدیل به یک نقطه اتکا در چارچوب دروازه آبی پوشان شده، ابتدا مقابل صنعت نفت دروازه تیمش را بسته نگه داشت، سپس در دیدار مقابل شهرخودرو توانست دومین کلین شیت خود را ثبت کند، بعد از آن مقابل گل گهر در ۹۰ دقیقه دروازه‌اش را بسته نگه داشت و سرانجام شب گذشته توانست در حالی برابر آلومینیوم کلین شیت کند که بارها دروازه این تیم با خطر مواجه شد و حسینی با واکنش‌های به موقعی که داشت مانع از باز شدن دروازه شد.

باتوجه به آمادگی حسینی و کلین شیت های پی در پی او، بعید است در دیدار بعدی آبی پوشان هم در ترکیب ثابت قرار نگیرد. دیداری که روز سه شنبه ۱۵ تیر و از ساعت ۱۹:۴۵ برگزار می‌شود و طی آن آبی پوشان پذیرای تراکتور تبریز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *