چهارشنبه , ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

این حساس ترین بازی فصل استقلال است/ العین تیم قدرتمند گذشته نیست

ایمان عالمی در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: استقلال بعد از به خدمت گرفتن بازیکنان جدیدش شرایط مطلوبی پیدا کرده و حداقل می‌توان گفت در لیگ برتر بهترین است. اما این تیم خیلی خوب هنوز نتوانسته در آسیا به آنچه استحقاقش را دارد برسد.

وی افزود: شفر و دستیارانش باید تلاش کنند تا تیم به شرایط مناسب‌تری برای بازی‌های پیش رو در آسیا برسد.

مربی پیشین آبی پوشان با تاکید بر حساسیت زیاد این بازی بیان داشت: هر دو تیم بازی قبلی را باخته‌اند و به امتیازات کامل بازی نیاز مبرم دارند. لذا هدف هر دو تیم پیروزی است و در این میان میزبانی به استقلال کمک زیادی خواهد کرد تا به هدفش برسد.

عالمی تصریح کرد: العین تیم قدرتمند سال‌های گذشته نیست اما با این حال باز هم نباید به راحتی از کنار این تیم و توانمندی‌هایش گذشت. یک بازیکن بسیار خطرناک به اسم مارکوس برگ در خط حمله آنها حضور دارد که در هر لحظه می‌تواند خطر آفرین بوده و حتی سرنوشت بازی را رقم بزند

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: هرچند استقلال به شدت به امتیازات این بازی نیاز دارد، اما نباید بی گدار به آب زده و طوری دست به حمله بزند که ضد حمله حریف بلای جان شود. باید دانست این بازی مهمترین بازی فصل استقلال است چرا که سرنوشت صعود یا عدم صعود تیم به این بازی بسته است.

عالمی گفت: هواداران در این بازی نقش مهمی دارند و آنها هستند که می‌توانند نقش یار دوازدهم را به خوبی ایفا نمایند. امیدوارم در این بازی اتفاقات خوبی برای آبی پوشان بیفتد و بعد از بازی صحبت از این داشته باشیم که شانس استقلال برای صعود زیاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *