پنجشنبه , ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

این استقلال واقعی بود نه استقلالی که در دربی دیدیم

بهروز پرورش‌خواه در گفتگو با خبرنگار اظهار داشت: خوشبختانه بعد از چند بازی چهره واقعی استقلال را دیدیم. بعد از دو بازی بد مقابل پرسپولیس و سایپا، این یک بازی بسیار خوب بود که با شکست دادن یکی از غول‌های آسیا همراه بود.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: انتظار ما از این تیم زیاد است چون ظرفیت و توان آن را می‌شناسیم و می‌دانیم سقف توانمندی‌های این تیم درخشیدن در آسیا و شکست دادن غول‌های فوتبال آسیا است. پس اگر هم در مواقعی که تیم افت می‌کند انتقادی صورت می‌گیرد به همین دلیل است که تیم دوباره به اوج بازگردد.

پرورش‌خواه گفت: متأسفانه در دربی اتفاقاتی افتاد که تیم را به حاشیه برد. یکی دو بازیکن بی تجربگی کردند و باعث شد یک حاشیه بزرگ دامن تیم را بگیرد. برای آن که تیم بزرگی مثل استقلال کلاً به حاشیه برود لازم نیست همه بازیکنان اتفاقی را رقم بزنند. کافی است که یکی دو بازیکن مشکلی ایجاد کنند تا کل تیم به حاشیه کشیده شود.

وی افزود: بازیکنان تیم‌های بزرگ مثل استقلال و پرسپولیس باید حواس شأن بیشتر از بازیکنان دیگر تیم‌ها جمع باشد چون خیلی بیشتر توسط هواداران و رسانه‌ها و حتی فضای مجازی رصد می‌شوند. لذا بستر رفتن به حاشیه در این تیم‌ها بیشتر از سایر تیم‌ها فراهم است و بازیکنان این تیم‌ها خیلی باید از خودشان مراقبت کنند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: کادر فنی همانطور که بازیکنان را از حاشیه‌هایی که دور تیم را گرفته بود جدا کرد، باید آنها را از فضای پیروزی بر الهلال هم خارج کند تا برابر سپاهان بیشترین تمرکز و بهترین عملکرد را داشته باشند.

هافبک پیشین استقلال گفت: همانطور که پیروزی برابر الهلال استقلال را به لیگ آسیا بازگرداند، پیروزی برابر سپاهان هم می‌تواند این تیم را به کورس قهرمانی در لیگ برتر بازگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *