پنجشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۹

اولین پیروزی خارج از خانه صدرنشین جدید لیگ برتر

به گزارش “ورزش تایمز”، از هفته یازدهم رقابتهای لیگ برتر روز گذشته دو بازی برگزار شد که طی آن مس رفسنجان در خانه ماشین سازی را شکست داد و صنعت نفت در قائم شهر میزبانش، نساجی را شکست داد. هر دو بازی بیش از یک گل نداشت و تیم‌های پیروز با نتایج مشابه یک بر صفر موفق به کسب ۳ امتیاز دیدارهای روز گذشته شدند.

شاگردان سیروس پورموسوی که در این فصل خوب و حتی فراتر از انتظار نتیجه گرفته و در نیم فصل نخست همواره یکی از تیم‌های مدعی بوده‌اند، به لطف پیروزی روز گذشته مقابل نساجی اولین تیمی شدند که امتیازات آنها از ۲۰ عبور کرد و با ۲۱ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت.

این ششمین پیروزی تیم صنعت نفت و البته نخستین پیروزی خارج از خانه این تیم در فصل جاری بود. شاگردان پورموسوی که آماری فوق‌العاده در خانه دارند و در تمام دیدارهای خانگی شان پیروز شده‌اند، تا پیش از بازی دیروز در بازی‌های خارج از خانه نتایج خوبی نمی‌گرفتند و طعم پیروزی خارج از خانه را نچشیده بودند.

نفتی‌های آبادان پیش از این بازی ۵ بار خارج از خانه به میدان رفته بودند که ۳ شکست و ۲ مساوی حاصل این بازی‌ها بود و از ۵ بازی خارج از خانه تنها ۲ امتیاز اندوخته بودند.

شاگردان پورموسوی در هفته یازدهم لیگ برتر سنت‌شکنی کرده و نخستین پیروزی خارج از خانه شان را هم به دست آوردند تا به لطف همین پیروزی بتوانند با ۲ بازی بیشتر و ۳ امتیاز بیشتر از استقلال در صدر جدول قرار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *