جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

اولتیماتوم استقلال به فرهاد مجیدی رد شد/ بازیکن دروغ نمی‌گوید!

به گزارش “ورزش تایمز”، اسماعیل خلیل زاده در پایان جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال که عصر امروز دوشنبه برگزار شد در این مورد گفت: این جلسه به منظور حل مشکلات باشگاه پیرامون حواشی پیش آمده در خصوص کرونا تشکیل شد و مباحث مطروحه نیز به همین موضوع باز می گشت و در این جلسه هیچ بحثی در خصوص شفر یا استراماچونی و بدهی به این دو مربی سابق مطرح نشد.

خلیل زاده در خصوص ابتلای اعضای تیم به کرونا گفت: این را که همه می‌دانند بچه‌های ما کرونا گرفتند. چرا باید بازیکنی که کرونا گرفته دروغ بگوید؟ اگر اینطور نبود می‌رفتیم و با پارس جنوبی بازی می‌کردیم. مگر با فولاد بازی نکردیم؟ اما امروز گرفتار این ویروس هستیم و خیلی از بچه‌های ما در قرنطینه خانگی به سر می‌برند. 

وی افزود: من خودم این بیماری را تجربه کردم و می‌دانم بیمار چه شرایط سختی را تجربه می‌کند. از روز نخست هم با برگزاری مسابقات مخالف بودم و بارها هم مصاحبه کردم اما موثر نشد. 

رییس هیات مدیره آبیها در خصوص نتیجه بازی استقلال و پارس جنوبی گفت: تکلیف این بازی را فدراسیون و سازمان لیگ باید مشخص کنند و حتی این که بازی بعدی ما چه می‌شود را هم سازمان لیگ باید مشخص کند.

خلیل زاده در خصوص اختلاف دو کارگزار باشگاه گفت: اختلافات رفع شده و کارگزار جدید که اتفاقا بسیار هم توانمند است دارد با قدرت به کارش ادامه می دهد و مشکلی از این بابت نیست.

وی با ابراز بی اطلاعی از برگزاری میهمانی با حضور ۵۰ نفر از اعضای استقلال در منزل مهدی قائدی، ادامه داد: در خصوص فصل آینده هم بحثی در جلسه هیات مدیره مطرح نشد.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در خاتمه تصریح کرد: چیزی در خصوص اولتیماتوم به فرهاد مجیدی نشنیده‌ام و ما از سرمربی تیم حمایت خواهیم کرد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *