یکشنبه , ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

انگیزه زیادی در تیم ملی دارم/ تمرکزمان روی بازی با هنگ کنگ است

به گزارش “ورزش تایمز”، مهدی قایدی در خصوص آخرین شرایط تیم ملی فوتبال ایران گفت: تمام تمرکزمان روی بازی با هنگ کنگ است. بازیکنان آرامش خوبی دارند. بین بازیکنان رفاقت وجود دارد و با روحیه خوب به مسابقات می‌رویم.

وی در خصوص اینکه تنها نماینده استقلال در تیم ملی است، تصریح کرد: اولین حضورم در تیم ملی در یک تورنمنت رسمی است. انگیزه زیادی دارم. امیدوارم با پیراهن مقدس تیم ملی هواداران را شاد کنم.

مهاجم استقلال که با برنامه «شبهای فوتبالی» صحبت می کرد، در خصوص ترافیک خط حمله تیم ملی و اینکه آیا فکر می‌کند به او فرصت بازی می‌رسد؟ تاکید کرد: هدفمان صعود از این مرحله است. ان شاءالله با ۴ برد روز ۲۵ خرداد مردم و خودمان را خوشحال کنیم. به هر حال انگیزه‌هایم را حفظ می‌کنم. اگر بازی به من برسد سعی می‌کنم قدر پیراهن تیم ملی را بدانم. از مردم می‌خواهم ما را دعا کنند و تیم ملی را تنها نگذارند.

قایدی در پایان درباره شرایط آب و هوایی جزیره کیش گفت: من به این هوا عادت دارم ولی برای بازیکنان دیگر، سخت بود. هوای بحرین بدتر است ولی به این چیزها فکر نمی‌کنیم. تمرکزمان روی بازی‌ها است و می‌خواهیم با چهار برد به ایران برگردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *