یکشنبه , ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

انصراف ۷ کاندیدا از انتخابات هیات فوتبال تهران قطعی نیست!

به گزارش “ورزش تایمز”، علیرضا یزدانی یکی از کاندیداهای ریاست هیات فوتبال استان تهران درباره انصراف هفت کاندیدا از حضور در این انتخابات به دلیل اعتراض به غیر قانونی بودن آن، گفت: دو سال است که درگیر انتخابات هستیم. سال اول ثبت نام در اسفند انجام شد ولی به دلیل یکسری مشکلات و عدم تطبیق با اساسنامه جاری انتخابات انجام نشد.

وی که با برنامه «تهران ورزشی» گفتگو می‌کرد، افزود: قرار شد با نامه ارکان نظارتی اصلاحاتی در اساسنامه صورت بگیرد. طبق یک بند اصلاحی، باید ۹۰ روز فاصله از ثبت نام تا انتخابات باشد. به یکباره از طریق فضای مجازی اعلام کردند انتخابات روز دوشنبه برگزار می‌شود. اشکالات زیادی در برگزاری انتخابات وجود دارد.

کاندیدای انتخابات هیات فوتبال استان تهران تصریح کرد: به آن مشکلات مجدداً رسیدگی کردیم. تا امروز غروب قرار بود رسیدگی انجام شود. ما نگفتیم قطعی از انتخابات انصراف می‌دهیم. گفتیم اگر شرایط این‌طور باشد، امکان دارد در مجمع که تشریفاتش قانونی نبوده، بعضی از افراد انصراف بدهند. هنوز قطعی نیست. ما اعتراض داریم. اگر فردا مجمع برگزار شود، از طریق ارکان قضایی پیگیری می‌کنیم.

یزدانی ادامه داد: باید ثبت نام از کاندیداها ابطال شود و ثبت نام جدید صورت بگیرد. مخالف برگزاری انتخابات نیستیم. می‌خواهیم انتخابات دیرتر برگزار شود که این کار را نکردند. اساسنامه برای انتخابات تهران طبق اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال نیست.

وی با بیان اینکه اعضای مجمع از ۱۰-۱۵ روز پیش در جریان برگزاری مجمع بوده‌اند، گفت: ما به تازگی متوجه این اتفاق شدیم. البته بازهم می گویم عدم شرکت ما در انتخابات هیات فوتبال تهران غروب امروز مشخص می‌شود. هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *