جمعه , ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

انتقال ستاره لیگ برتر فوتسال ایران به اسپانیا چطور بی‌نتیجه ماند؟

به گزارش “ورزش تایمز”، فرهاد فخیم کاپیتان تیم فوتسال مس سونگون یکی از ارکان اصلی سه قهرمانی پیاپی این تیم در لیگ برتر فوتسال بوده است. فخیم امسال و بخصوص در دو دیدار رفت و برگشت فینال مقابل گیتی پسند آنقدر عملکرد خوبی داشت که حتی «استیو هریس» خبرنگار فوتسال ژاپن از عدم دعوتش به تیم ملی فوتسال ایران اظهار تعجب کرد.

همین عملکرد و بازتاب آن در رسانه های دنیا باعث شد تا بعضی از شرکت های نقل و انتقالات بازیکن فوتسال در اروپا وبه فکر انتقال این بازیکن به تیم های اسپانیایی بگیرند که البته تلاش آنها ثمری نداشت.

«دیوید کاندلاس» خبرنگار فوتسال اسپانیا در گفتگو با “ورزش تایمز”، در این خصوص توضیحات بیشتری داد. کاندلاس گفت: تا جایی که من می دانم بعضی از مدیران برنامه اسپانیایی فخیم را به تیم هایی از اسپانیا در این تابستان پیشنهاد دادند.

وی افزود: اینتر مووی‌استار، ال‌پوزو، لوانته و بتیس از جمله تیم هایی بودند که فخیم به آنها پیشنهاد شد. بعضی از این تیم ها نگران هماهنگی فخیم و سازگاری او با لیگ اسپانیا بودند و بعضی از آنها هم فخیم را نمی شناختند. به همین خاطر پروسه انتقال منتفی شد.

به گزارش “ورزش تایمز”، فخیم در سال ۱۳۹۲ و بعد از بازی دوستانه ایران و روسیه در شهر یزد از تیم ملی خداحافظی کرد. این بازیکن در کارنامه بازی خود سابقه حضور در لیگ اندونزی و قهرمانی با تیم واموس را هم دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *