شنبه , ۴ خرداد ۱۳۹۸

انتقاد تند هواداران از تصمیم باشگاه استقلال/ فراری دادن تماشاگران

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال استقلال در هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باید روز دوشنبه در دیداری حساس به مصاف تیم العین امارات برود. این دیدار که در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد از آن جهت اهمیت دارد که شاگردان شفر در صورت شکست شانس خود را برای صعود از مرحله مقدماتی کاهش خواهند داد.

به همین خاطر انتظار می‌رفت باشگاه استقلال تدابیری در نظر بگیرد که هواداران زیادی به ورزشگاه بیایند و از تیم آبی ایران حمایت کنند. با این حال تصمیمی که باشگاه گرفته است صدای هواداران را آورد و موجی از انتقادات را متوجه باشگاه کرد.

صبح امروز یکشنبه سایت باشگاه استقلال در خبری نوشت: «هادی مباشری معاون اجرایی باشگاه در مورد بلیت فروشی این دیدار گفت: هواداران عزیز استقلال می‌توانند روز دوشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ با مراجعه به درب شمالی مجموعه انقلاب جنب فودکورت، درب اصلی ورزشگاه شهید شیرودی و کمپ مرحوم حجازی به صورت حضوری برای خرید بلیت اقدام کنند. هواداران استقلال برای خرید بلیت باید کپی کارت ملی به همراه داشته باشند و سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کپی کارت ملی، ۲ عدد است. در صورتیکه بلیت‌های این دیدار روز دوشنبه به پایان نرسد، ادامه بلیت فروشی از صبح روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد.»

پس از انتشار این خبر، هواداران استقلال که در شهرهای مختلف سکونت دارند و قصد داشتند برای تماشای این دیدار به ورزشگاه آزادی بیایند انتقادات تندی را متوجه تصمیم گیرندگان کردند و این رفتار را فراری دادن تماشاگران از ورزشگاه‌ها تلقی کردند.

هواداران استقلال در کامنت هایی که در مورد این خبر نوشته بودند خواستار رسیدگی مسئولان به این مشکل شدند. درحالی که قبل از این بلیت‌ها به صورت اینترنتی در اختیار هواداران قرار می‌گرفت مشخص نیست چرا مسئولان باشگاه استقلال به سالهای قبل برگشته اند و می‌خواهند بساط بازار سیاه بلیت فروشی و دلال بازی را باب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *