یکشنبه , ۱۵ تیر ۱۳۹۹

انتقاد از بلاتکلیفی هیات فوتبال تهران/ «بزودی» مسئولان کی می رسد؟

به گزارش “ورزش تایمز”، «غیرقانونی بودن» فعالیت های رئیس هیات فوتبال استان تهران و تاثیری که بر انتخابات غیرقانونی این هیات داشت، رضا گل محمدی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران را وارد چالش جدی با این هیات و همچنین فدراسیون فوتبال کرد که بعد از گذشت بیش از یک سال همچنان ادامه دارد و هنوز هم به نتیجه نرسیده است.

این در حالی است که بهمن ماه سال گذشته وزیر ورزش به معاون خود دستور داده بود تا ورود لازم را به پرونده انتخابات هیات فوتبال استان تهران داشته باشد اما انجام نشدن اقدامی قابل ذکر در این زمینه باعث بدبینی رضا گل محمدی شده و اینکه وی تاکید دارد: اراده ای برای انتخابات هیات فوتبال استان تهران و حل و فصل مشکلات قانونی آن نیست.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران در گفتگو با “ورزش تایمز” در این زمینه گفت: ماه هاست پیگیر هیات فوتبال استان تهران و برطرف کردن موانع آن برای برگزاری انتخابات هستم اما نتیجه ای حاصل نشده است. فکر می کنم اصلا اراده ای در این زمینه برای حل مشکلات و برداشتن موانع نیست.

وی ادامه داد: هر بار مسئولان مربوطه وعده «به زودی» را برای برگزاری جلسه و پیگیری پرونده هیات فوتبال استان تهران می دهند اما بعد از گذشت چند ماه هنوز حرکت رو به جلویی نشده است. شاید هم من معنی «به زودی» را خوب نمی دانم.

گل محمدی تاکید کرد: به عنوان مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و کسی که به انتخابات هیات تهران ایراد قانونی وارد کرد، هر روز پیگیری موضوع از وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و نهادهای نظارتی بوده ام. روزی نبوده که این پیگیری را انجام نداده باشم اما نتیجه ای حاصل نشده است.

وی همچنین از نادیده گرفته شدن دستور مسعود سلطانی فر به معاون وزارت ورزش در رابطه با تصمیم گیری لازم برای هیات فوتبال استان و انتخابات آن، ابراز تعجب کرد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران گفت: از زمان مسجل شدن ایرادهای قانونیِ رئیس هیات فوتبال استان تهران و فعالیت های او، این هیات را به رسمیت نمی شناسم و با ساختار آن قطع ارتباط کرده ام. همچنان هم پیگیر وضعیت هستم به این امید که بالاخره اراده لازم در کسانی که باید تاثیرگذار باشند و تصمیم بگیرند، شکل بگیرد.

به گزارش “ورزش تایمز”، دوره ریاست حبیب الله شیرازی در هیات فوتبال استان تهران ۳ اسفندماه سال ۹۷ به پایان رسید. قرار بود انتخابات این هیات ۱۴ شهریورماه سال ۹۸ برگزار شود اما مطرح شدن برخی تخلفات و ورود نهادهای نظارتی منجر به لغو انتخابات در فاصله چندساعت مانده به زمان مقرر شد.

بعد از آن فدراسیون فوتبال ۶ آذرماه را به عنوان زمان جدید برای برگزاری انتخابات هیات استان تهران پیشنهاد داد اما در این تاریخ هم مجمع برگزار نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *