یکشنبه , ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

انتظارم از این استقلال بالاست/ فکری در این مقطع بهترین گزینه بود

به گزارش “ورزش تایمز”، انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی یکی از مهم ترین تصمیمات هیات مدیره استقلال در سال ۹۹ بود تا آبی‌ها بعد از پشت سر گذاشتن دورانی سخت، تیم‌شان را به مردی بسپارند که رکورددار تعداد بازی در تاریخ این باشگاه است.

در خصوص اتفاقات و رفت و آمدهای اخیر باشگاه استقلال ایوب اصغرخانی به “ورزش تایمز” گفت: فکری مربی کوچکی نیست. او بیشتر از ۱۰ سال است کار مربیگری می‌کند و پله‌های ترقی در این بخش را یکی بعد از دیگری طی کرده است. او یک شبه سرمربی استقلال نشد و با عقبه خوبی این مسئولیت را پذیرفت. فکری هم به عنوان بازیکن عقبه خوبی در استقلال دارد و هم در کار مربیگری به پشتوانه خوبی رسیده است.

وی اضافه کرد: با شرایطی که پیش آمد فکری یک انتخاب خوب به حساب می‌آید و برای همین است که انتظار از او بالا می‌رود.

اصغرخانی در خصوص اعضای کادر فنی آبی پوشان گفت: مگر می‌توان گفت صمد مرفاوی مربی کمی است؟ مگر می‌توان گفت دین محمدی تجربه کمی برای این کار دارد؟ مگر از نام آرش برهانی به راحتی می‌توان گذشت؟ حتی سرپرست تیم هم که مظلومی باشد یک مرد فنی و بسیار باتجربه است و به موقع لزوم حتی از رهنمودها و پیشنهادات او هم می‌توان استفاده کرد.

مربی تیم‌های پایه آبی پوشان تاکید کرد: باید لیگ بیستم لیگ خوبی برای استقلال باشد و فصلی باشد که با قهرمانی این تیم به پایان برسد. محمود فکری کاریزما و تجربه لازم را برای هدایت این تیم دارد و باید از آن استفاده کند.

اصغرخانی بیان داشت: یکی از معضلاتی که در سال‌های گذشته در این تیم بروز کرد و مانع از نتیجه گیری شد، پدیده «بازیکن سالاری» بود. متاسفانه سالهاست در استقلال بازیکن سالاری رواج دارد و امیدوارم فکری بتواند با کاریزمای بالایی که دارد بازیکن سالاری را از بین ببرد. استقلال نامی بزرگ و بسیار بزرگ تر از نام افراد است. هیچ بازیکنی نمی‌تواند خودش را بزرگ تر از استقلال بداند و این وظیفه مهم بر عهده فکری و تیم فنی‌اش است تا از همین روز اول با بازیکن سالاری برخورد کرده و ریشه آن را در استقلال بخشکاند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *