یکشنبه , ۱۲ مرداد ۱۳۹۹

انتشار نسخه جعلی اساسنامه هیات‌ها را پیگیری می‌کنیم

به گزارش “ورزش تایمز”، در پی بالاگرفتن شائبات پیرامون انتخابات هیات فوتبال استان گیلان و تاکید اداره کل ورزش این استان بر ابطال انتخابات، فدراسیون فوتبال بیانیه ای را صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: «بر اساس اعلام کمیته امور استان ها آخرین نسخه از اساسنامه هیات های فوتبال استان ها در تاریخ ۲۴ مهرماه سال ۱۳۹۷ با امضای دبیرکل وقت فدراسیون و همراه با مُهر رسمی فدراسیون در کلیه صفحات به تمامی استان ها ارسال شده و هیچ تغییری در ماده ۱۴ این اساسنامه در خصوص “برگزاری مجمع به ریاست رئیس یا یکی از نواب رئیس فدراسیون و در صورت عدم حضور شخص مدیرکل ورزش و جوانان استان ” صورت نگرفته است.

همچنین در اساسنامه ارسال شده در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ نیز که پیش از این به هیات ها ارسال و ابلاغ شده بود با امضای دبیرکل و تایید نایب رئیس وقت فدراسیون در کلیه صفحات باز هم هیچ تغییری در ماده ۱۴ دیده نمی شود.

بر این اساس منبع نسخه منتشر شده که نشانگر معنای دیگری در خصوص این بند و تبصره بوده باشد برای کمیته امور استان ها نامشخص بوده و از این نظر مصداق انتشار سند غیر واقعی و مجعول با عنوان بخشی از اساسنامه هیات های فوتبال استان ها به شمار می رود که از سوی کمیته محترم حقوقی فدراسیون فوتبال مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد.

بدینوسیله تصاویر صفحات اول و همچنین ماده ۱۴ اساسنامه فوق الذکر در هر دو نسخه سال های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۷ که آخرین نسخه های مورد تایید بوده منتشر می گردد.»

انتشار نسخه جعلی اساسنامه هیات‌ها را پیگیری می‌کنیم

انتشار نسخه جعلی اساسنامه هیات‌ها را پیگیری می‌کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *