یکشنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۸

انتخاب رمضانی هوشمندانه بود/ استقلال روزهای پرکاری پیش‌رو دارد

رضا صادق پور در واکنش به انتخاب سعید رمضانی به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال به “ورزش تایمز” گفت: علیرغم این که رمضانی هرگز در این تیم بازی نکرده، از خانواده استقلال جدا و دور نیست و همواره او در جامعه فوتبال عضوی از خانواده بزرگ این باشگاه شناخته می شود.

صادق پور اظهار داشت: رمضانی در زمینه سرپرستی و مدیریت در فوتبال تجارب ارزنده‌ای دارد و به واسطه نزدیکی روابطش با فرهاد مجیدی می‌تواند بهترین گزینه در این مقطع برای این سمت باشد.

نایب رئیس پیشین هیات مدیره آبی‌ها تاکید کرد: معتقدم باید به انتخاب مدیران مجموعه احترام گذاشت و اگر دوستانی هم به این موضوع انتقاد دارند اعتراض نکنند تا تمرکز و آرامش تیم بر هم نخورد.

وی افزود: استقلال ماه‌های شلوغ و فشرده‌ای تا پایان فصل پیش رو دارد. تیم باید کمتر از یک هفته دیگر در آسیا به میدان برود و الان اولویت‌ها برای همه افرادی که خود را از خانواده بزرگ آبی می‌دانند باید مسائل دیگر و مهمتری باشد. مسائل مهمی مثل بازی با الکویت و دیدارهایی که در لیگ پیش رو داریم.

صادق پور در خصوص نقل و انتقالات زمستانی باشگاه بیان داشت: نقطه قوت این نقل و انتقالات این است که بنا به اظهارات اعضای محترم هیات مدیره و کمیته نقل و انتقالات، همه رفت و آمدها با نظر مستقیم سرمربی بوده است. دومین نکته حائز اهمیت هم کم رفت و آمد بودن در تیم بود. به نظر می رسد با اضافه شدن دو بازیکن خارجی که مد نظر هستند این تیم نیاز دیگری نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *