جمعه , ۱۳ تیر ۱۳۹۹

امید زیادی به پیروزی برابر تراکتورسازی داریم/۴ مصدوم داریم

به گزارش
“ورزش تایمز”، ” محمدرضا مهاجری ” در نشست خبری پیش از دیدار تیمش نساجی مازندران برابر تیم تراکتور در جمع خبرنگاران افزود: با وجود برخی مشکلات وکم لطفی هایی که دراین مدت تیم نساجی مازندران با آن مواجه بود، اما آماده بازی مهم وحساس برابر تیم تراکتور است.

وی ادامه داد، که توجهی به جایگاه تیم تراکتور در جدول نداریم، ما نساجی مازندران هستیم که با حمایت پرشور تماشاگران قائمشهری می توانیم برابر هر حریف مدعی مثل تراکتور خطرناک باشیم.

سرمربی تیم نساجی مازندران ادامه داد، تیم تراکتور هم از بازیکنان، مربی و مدیریت خوبی برخوردار است واین وضعیت کار نساجی  را در شرایطی نابرابری که نسبت به حریف خود دارد، سخت کرده است.

مهاجری با بیان اینکه متاسفانه در دو بازی گذشته تیم نساجی در کسب نتیجه ناموفق بوده و دراین بازی خانگی تلاش خواهد کرد تا به نتیجه دلخواه خود دست یابد، گفت، دراین مدت وبا وجود مشکلاتی که بر سر را تیم وجود داشت، خوب تمرین کردیم و هر چه به بازی با تراکتور نزدیک‌تر شدیم کار تیمی‌ما نیزبهتر شد.

وی افزود، امیدوارم فردا مقابل خیل عظیم تماشاگرانمان که عاشقانه تیمشان را دوست دارند به برد خوبی برسیم.

 ۴ بازیکن مصدوم داریم

سرمربی تیم نساجی مازندران گفت، که در بازی فردا برابر تیم تراکتور ۴ بازیکن این تیم مصدوم هستند و متاسفانه همچنان کار ۴ تا ۵ بازیکن این تیم از سوی سازمان لیگ فدراسیون صادر نشده است.

مهاجری ادامه داد، با وجود این شرایط تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم، و حتی این احتمال دارد روی یکی دو بازیکن ریسک کنم، بازیکنان تیمم حاضرند برای تیم شهرشان بازی کنند و شرایط تیم را درک کردند.

وی درخصوص اینکه کارت برخی بازیکنان این تیم چه زمانی صادرخواهد شد، گفت: ان‌شاءالله باشگاه کارت آنها را بگیرد من سعی کردم تمرکزم را روی مسائل فنی بگذارم تا عقب نمانیم مدیرعامل باشگاه هم حضور دارد و ان‌شاءالله جواب شما را دقیق‌تر خواهد داد.

به گزارش خبرنگارمهر، تیم‌های نساجی مازندران و تراکتور درچارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵:۳۰ فردا (دوشنبه) در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم خواهند رفت.

تا پایان هفته ششم این رقابتها تراکتوربا کسب ۱۴ امتیاز وتفاضل گل کمتر در رده دوم ونساجی مازندران با کسب ۹ امتیاز وتفاضل گل بهتر در رده پنجم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *