دوشنبه , ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

امیدواریم امسال هم شاهد حضور بانوان در ورزشگاه‌ها باشیم

به گزارش “ورزش تایمز”، مسعود سلطانی فر با بیان اینکه یکی از اتفاقات خوب پیرامون ورزش در سال گذشته مربوط به ورود بانوان به ورزشگاه ها بود، گفت: این یک اتفاق تاریخی بود بعد از چند دیدار دوستانه که شاهد حضور محدود بانوان در محل برگزاری بازی بودیم، در اولین مسابقه رسمی فوتبال در مقدماتی جام جهانی میان دو تیم ایران و کامبوج، حضور گسترده بانوان را شاهد بودیم.

وی با یادآوری اینکه برای این بازی بیش از ۵ هزار نفر از بانوان به استادیوم آزادی رفتند، ادامه داد: این بانوان با بلیتی که از طریق سیستم پیش بینی شده تهیه کرده بودند، به آزادی رفته و در فضایی بسیار ایده آل و مطلوب کنار هم قرار گرفتند. اتفاقا در آن روز تیم ملی فوتبال با نتیجه تاریخی ۱۴ بر صفر پیروز شد و این مسئله بر شکوه این پیروزی بزرگ اضافه کرد.

وزیر ورزش تأکید کرد:اینگونه شرایطی ایجاد شد که نشان داد حضور بانوان در مسابقات فوتبال و در سطح ملی نه تنها مشکلی ایجاد نمی کند، بلکه موجب شادی و شعف مردم را هم فراهم می کند.

مسعود سلطانی فر ابراز امیدواری کرد که در سال جدید در دیدارهای ملی بتوانیم با هماهنگی نهادهای ذیربط شاهد حضور گسترده بانوان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *