سه شنبه , ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

امیدوارم پیروزی های تراکتور ادامه دار باشد

به گزارش “ورزش تایمز”، فیروز کریمی شامگاه چهارشنبه بعداز پیروزی تیمش برابر ذوب آهن در جمع خبرنگاران گفت: از نحوه به دست آوردن ۳ امتیاز مقابل ذوب آهن راضی نیستم ولی تلاش بازیکنانم برای حفظ نتیجه قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه خیلی به تیم اشراف نداشتم، افزود: ما نیاز به زمان داریم، تنها یک جلسه با تیم کار کردیم اما همان یک جلسه باعث شد بعداز زدن گل در حفظ تک گل موفق شویم.

وی افزود: با بضاعتی که داشتیم و به خاطر ایثار بچه‌ها و شجاعتی که داشتند این برد قابل قبول است و امیدوارم خداوند توفیق دهد که ادامه‌دار باشد.

کریمی ادامه داد: من در کنار زمین مدام از عبارت «گوش، گوش» استفاده می‌کردم. یکی از دوستان می‌گفت این جمله “گوش، گوش، صدا” که می‌گفتید چه بود؟ گفتم منظورم گم نکردن یار مستقیم هر نفر در زمین بود که بچه‌ها خوب انجام دادند. بازیکنان ذوب‌آهن میانگین قدی بلندی دارند. وقتی خرم را به زمین فرستادیم و دیدم که چطور از پایین به یار بلند قد خود نگاه می‌کند، خنده‌ام گرفت. بازی مقابل امثال این تیم که میانگین قدی بلند و پرش بالایی دارند سخت است. ذوب‌آهن تنها تیمی است که اکثر بازیکنان آن تا این حد بلند قد هستند.

وی یادآور شد: اگر اخباری نبود کارمان سخت‌تر می‌شد اما بچه‌های ما جانانه جنگیدند. قسمتی از کارمان عقب نشینی بود و حفاظت از گل زده. قسمتی دیگر این بود که از خط حمله استفاده کرده و گل بیشتری بزنیم که البته نشد. فشار حریف هم باعث شد عقب نشینی کنیم. روی این موضوع کار کرده بودیم که از گل زده حفاظت کنیم. باید کار بیشتری انجام شود تا بازیکنان، کادر و هواداران از این حالت التهاب بعد از گل خارج شوند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درمورد وضعیت این تیم گفت: ما به دلیل مصدومیت‌های بی سابقه که نمی‌دانم علت آن چیست و بازیکنانی که اکثراً در آستانه محرومیت هستند با مشکلاتی روبه‌رو هستیم. بچه‌ها کمی تحت تاثیر بودند و برای بازی بعد چند بازیکن را نداریم. البته آنهایی که مرا می‌شناسند می‌دانند دنبال بهانه نیستم. اگر ایمان نداشتم نمی‌توان تغییر ایجاد کرد، نمی‌آمدم. ما در این تیم خیلی مصدوم داریم و همین طور بازیکنانی که در آستانه محرومیت قرار دارند. باید فکری کنیم ببینیم می‌توانیم کسی را اضافه کنیم تا از مخمصه رهایی یابیم یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *