پنجشنبه , ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

امیدوارم نگاه فدراسیون فوتبال به استقلال در آسیا ملی باشد

محمد نیک سیرت مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال در گفتگو با “ورزش تایمز” ابتدا با اشاره به ساعت برگزاری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قطعاً دیدار در ساعت ۲۴ نمی‌تواند برای ما خوب باشد، اما خبر عربستانی‌ها از شرایط میزبانی شان استفاده کرده و تصمیماتی می‌گیرند که برای نماینده خودشان خوب باشد نه نماینده ایران یا سایر کشورها.

وی در ادامه بیان داشت: استقلال در سخت‌ترین گروه لیگ قهرمانان قرار دارد و صعود از این گروه نه تنها برای استقلال، بلکه برای همه تیم‌های این گروه دشوار است. اما این کار دشوار، برای آبی پوشان بسیار محتمل است.

مهاجم سابق آبی پوشان تصریح کرد: البته شاگردان مجیدی فعلاً یک یا شاید هم دو بازی تا رسیدن به لیگ قهرمانان پیش رو دارند که البته من امیدوارم بازی با صنعت نفت لغو شود.

نیک سیرت تاکید کرد: مدیریت جدید فدراسیون فوتبال باید در عمل نشان دهد نگاهش به همه تیم‌ها یکسان است و به همه نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا به چشم نماینده کشور و با نگاه ملی نگاه کنند. در این صورت فدراسیون باید دیدار استقلال و صنعت نفت را به دلیل احتمال ابتلای استقلالی‌ها به کرونا در سفر به استان خوزستان لغو نماید تا آبی پوشان با همه نفرات خود به این مسابقات اعزام شوند.

پیشکسوت آبی پوشان خاطرنشان ساخت: البته استقلالی‌ها باید فعلاً تمرکزشان را روی دیدار با پیکان بگذارند چون امتیازات این بازی در لیگ بسیار مهم است. رقابت در بالای جدول فشرده‌تر شده و از دست رفتن هر امتیازی می‌تواند عواقب ناخوشایندی برای تیم‌ها داشته باشد. شاگردان مجیدی یک بار در جام حذفی نشان دادند زورشان به پیکان می‌رسد و حالا باید پیروزی بر این تیم خوب تهرانی را در لیگ تکرار کنند.

وی اظهار کرد: به نظر من ۳ تیم سپاهان، پرسپولیس و استقلال در کورس قهرمانی این فصل قرار دارند و مجیدی نیز باید از وضعیت و شرایط تیمش مراقبت کند و اجازه ندهد بین این تیم و دو تیم دیگر فاصله بیشتر شود. با توجه به شرایط میزبانی-میهمانی که در برنامه مشخص است، آبی‌ها شانس خوبی برای جبران ۴ امتیاز عقب ماندگی از پرسپولیس و سپاهان دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *