سه شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۹

السد به غرور خود باخت/ پرسپولیس آنالیز دقیقی از حریفش داشت

بیژن ذوالفقار نسب در گفتگو با “ورزش تایمز”، در خصوص پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل السد قطر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: من فکر می‌کنم یکی از بردهای باارزش پرسپولیس در سال‌های اخیر رقم خورد. پرسپولیس تمام کمبودهای فوتبال را هم با پیروزی مقابل السد جبران کرد.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: حالا کسانی که طرفدار این تیم هم نبودند از پیروزی پرسپولیس مقابل السد خوشحال شدند.

وی درباره عملکرد این تیم تاکید کرد: پرسپولیس بسیار منطقی بازی کرد. برد این تیم نشان از آنالیز دقیق آنها داشت. شاگردان گل محمدی فشار خوبی روی حریف آوردند و کاملاً برای هر ۱۵ دقیقه برنامه مشخصی داشتند. چنین تیمی با وجود فشار زیادی که تحمل کرد مستحق برد هم بود.

ذوالفقارنسب یادآور شد: مدافعان پرسپولیس فوق العاده بودند. آنها مسلط شده‌اند. پرسپولیس خیلی خوب توانسته است به بلوغ برسد. هافبک‌های این تیم دوندگی بسبیار بالایی داشتند. وقتی می‌توانید ستاره‌های فوتبال جهان نظیر «سانتی کازورلا» را مهار کنید یعنی شما در بهترین فرم بدنی و ذهنی هستید.

او درباره گل عیسی ال کثیر نیز صحبت کرد و گفت: مهاجم این تیم بسیار مطلوب بازی می‌کند. او می‌دود و خودش را در محوطه جریمه صاحب موقعیت می‌کند. آل کثیر حالا دیگر بوی گل برای پرسپولیس می‌دهد.

وی درباره عملکرد شاگردان ژاوی در السد قطر تصریح کرد: آنها کمی مغرور بودند. این تیم به غرور بالای بازیکنان و سرمربی خود باخت. السد بسیار بهتر از پرسپولیس در دقایق بازی بود اما این تیم پرسپولیس بود که توانست بازی را اداره کند.

ذوالفقارنسب در پایان راجع به احتمال تحقق رویای قهرمانی برای هواداران پرسپولیس خاطرنشان کرد: کار بسیار سختی است و نباید از حالا به فکر قهرمانی بود. واقعاً نمی‌توان انتظار بیهوده‌ای از این تیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *