یکشنبه , ۴ آبان ۱۳۹۹

اعضای هیئت مدیره از جنس استقلال نیستند/ «کارنابلدها» سرکار هستند!

حسین فرزامی در گفتگو با “ورزش تایمز” با اشاره به اتفاقات روزهای گذشته پیرامون باشگاه پرطرفدار تهرانی گفت: استقلال یک مشکل بزرگ دارد و آن آدمهایی است که تجربه ندارند، کار بلد نیستند اما متاسفانه در استقلال حضور دارند. وزارت ورزش هم این تیم را به حال خود رها کرده است و هواداران استقلال روز به روز برای وضعیت تیمشان نگران تر می شوند.

وی تاکید کرد: سه سال پیش که عضو هیئت مدیره بودم جلسه ای با مسئولیت وزارت ورزش داشتیم. به آنها گفتم اجازه دهید اعضای هیئت مدیره را خودمان انتخاب کنیم و شما حق دخالت نداشته باشید و اجازه دهید ما کارمان را انجام دهیم. می توانیم اسپانسر بگیریم، از هواداران کمک بگیریم اما متاسفانه مسئولان وزارت ورزش قبول نکردند.

وی ادامه داد: سرخابی ها زیر نظر وزارت ورزش اداره می شوند اما این روزها پرسپولیس در حال رسیدن به جام قهرمانی آسیاست و استقلال در بدترین شرایط قرار دارد. وزارت ورزش افرادی را در هیئت مدیره گمارده است که از جنس و رنگ استقلال نیستند و نمی دانند به چه تیمی آمده اند. استقلال نیاز به کسانی دارد که دلسوزش باشند ولی متاسفانه شرایط این روزهای استقلال روز به روز بدتر و بدتر می شود.

فرزامی ادامه داد: ما حتی پیش نمایندگان مجلس هم رفتیم و به آنها گفتیم که شرایط سخت است اما وضعیت استقلال بهتر که نشد هیچ، هر سال که می گذرد بدتر و بدتر می شود.

وی در مورد آینده تیم استقلال هم گفت: مردم، این تیم را دوست دارند. هواداران نگران این تیم هستند. اگر به فکر آینده استقلال هستیم باید این تیم را از دولت گرفته و به بخش خصوصی واگذار کنیم. اسپانسرهای  های زیادی هستند که دوست دارند در استقلال سرمایه گذاری کنند اما چون این تیم زیر نظر دولت اداره می شود پا پیش نمی گذارند.

عضو پیشین هیئت مدیره استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا از اعضای هیئت مدیره و سرپرست مدیرعاملی جدید شناختی دارید یا خیر گفت: هیچ کدام را نمی شناسم چون آنها سابقه ای در استقلال ندارند اما امیدواریم استقلال از این شرایط نجات پیدا کند و بتواند به روزهای اوجش باز گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *