چهارشنبه , ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اعتراف به بحرانی بودن وضعیت الاهلی در آستانه بازی با استقلال

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال الاهلی عربستان یکی از حریفان تیم استقلال ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا است. الاهلی در حالی باید از روز جمعه هفته آینده در نخستین دیدار آسیایی خود به مصاف استقلال برود که به دلیل ناکامی‌ها و شکست‌های متوالی در عربستان، در شرایط بحرانی به سر می‌برد. این موضوعی است که «محمد العویس» دروازه بان الاهلی به آن اعتراف می‌کند. الاهلی از ۸ بازی گذشته خود ۶ بار شکست خورده و تنها دو تساوی به دست آورده است.

العویس در پایان بازی شب گذشته الاهلی مقابل الرائد در لیگ عربستان که با باخت ۲ به ۳ الاهلی همراه بود، گفت: اوضاع از کنترل خارج شده است. در یک دوره بسیار دشوار هستیم. تا جایی که ممکن است تلاش می‌کنیم نتایج را بهبود ببخشیم اما راهکاری وجود ندارد. نمی‌توانیم هواداران را راضی کنیم. این نتایج باعث شرمندگی ما است.

وی که در مصاحبه تلویزیونی شرکت کرده بود، افزود: وضعیت فعلی تیم تاثیر منفی روی آن گذاشته است. از ابتدای فصل به دلیل اشتباهات فنی، فشار زیادی متحمل شده‌ایم. در هر مسابقه روش‌های گل خوردن ما تکرار می‌شود. امیدوارم با کسب اولین پیروزی در مسابقات آینده این وضعیت برطرف شود.

همچنین «مهند عسیری» دیگر بازیکن الاهلی گفت: نمی دانم چه بگویم اما امیدوارم تیم ما با سرمربی جدید مشکلات را فراموش کند. تلاش می‌کنیم شکست‌ها را جبران کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *