شنبه , ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

اظهارات سرمربی و بازیکن شهرخودرو پیش از بازی با پاختاکور ازبکستان

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم های فوتبال شهر خودرو ایران و پاختاکور ازبکستان از ساعت ۱۴:۳۰ فردا دوشنبه در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا در تاشکند به مصاف هم می روند.

«استفان کوزین» مربی تیم شهر خودرو امروز به همراه محمد قاضی بازیکن این تیم در نشست خبری پیش از مسابقه شرکت کردند.

به گزارش سایت «zamin» ازبکستان، کوزین درباره این مسابقه گفت: خوشحالیم که در ازبکستان هستیم. هر بازی در لیگ قهرمانان آسیا برای خودش یک چالش است.

وی افزود: ما مقابل تیم قدرتمندی بازی داریم. تیم شهر خودرو به خوبی آماده است و برای کسب یک نتیجه مثبت به زمین می رویم.

سرمربی شهر خودرو درباره اینکه آیا ممکن است سفر این تیم به ازبکستان یک روز قبل از مسابقه تاثیری در عملکرد شهرخودرو داشته باشد؟ گفت: ممکن است تاثیر داشته باشد ولی به هر حال سعی می کنیم خوب بازی کنیم.

کوزین درباره مشکل گلزنی شهرخودرو در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: این مشکل ارتباطی به نحوه بازی و یا خط حمله ندارد. هر مسابقه شرایط خاص خودش را دارد.

همچنین محمد قاضی هم در این نشست خبری اظهار کرد: همانطور که سرمربی گفت بازی سختی خواهیم داشت. ما در زمین حریف بازی می کنیم.

وی افزود: بازی قبلی پاختاکور را دیده ایم. آنها تیم بسیار خوبی هستند. ما هم سعی می کنیم فردا خوب بازی کنیم. فقط به فکر پیروزی هستیم و سه امتیاز مسابقه را می خواهیم.

بازیکن تیم شهرخودرو درباره بازی های خارج از خانه نمایندگان ایران هم گفت: باید سه بازی نخست را خارج از ایران بازی کنیم. این ناراحت کننده است. اگر این بازی در مشهد برگزار می شد هواداران زیادی به ورزشگاه می آمدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *