شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۹

اشتباه بچگانه باعث شکست مقابل استقلال شد/ هدف ما ماندن در لیگ است

به گزارش “ورزش تایمز”، محمد ربیعی پس از شکست دو بر صفر شامگاه شنبه مس رفسنجان برابر استقلال تهران از هفته اول لیگ برتر در ورزشگاه آزادی گفت: قبل از هر چیز به تیم فوتبال استقلال و هوادارانش این برد را تبریک می گویم.

وی افزود: فکر می‌کنم در نیمه اول بازی خوبی انجام دادیم. توانستیم بازی را کنترل کنیم و برتر باشیم. در نیمه اول بازی را مدیریت کردیم اما متاسفانه در نیمه دوم غفلت کردیم و گل اول را از حریف دریافت کردیم.

ربیعی ادامه داد: در نیمه دوم به فکر امتیازگیری بودیم اما متاسفانه باز هم یک اشتباه ساده باعث شد تا گل دوم را از استقلال دریافت کنیم.

سرمربی مس رفسنجان خاطرنشان کرد: هدف ما این بود نیمه اول را بازی را کنترل و بدون گل خورده از زمین خارج شویم. در نیمه دوم هم فشار آوردیم و حتی موقعیت هم داشتیم اما نتوانستیم به اهدافی که داشتیم دست پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: انتظارم از بازیکنانم بیشتر بود. ما مالکیت توپ داشتیم اما نباید این اشتباهات را انجام می‌دادیم. اما در مجموع به بازیکنانم خسته نباشید می گویم.

ربیعی در پایان و در پاسخ به این پرسش که تیم‌هایی که از لیگ یک به لیگ برتر می آیند آسانسوری دوباره به لیگ یک بر می‌گردند. آیا مس رفسنجان هم همینطور خواهد بود؟ گفت: تمام هدف ما این است که بتوانیم از این امتیاز ارزشمند استفاده کنیم. مجموعه مس رفسنجان از مدیریت تا کادر فنی و بازیکنان بدنبال این هستند که تیم در لیگ برتر بماند و با توجه به زمانی که در اختیار داریم فرصت خوبی است تا به اهدافی که به دنبال آن هستیم دست پیدا کرده و حتی در جدول لیگ شرایط خوبی داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *